12 Nisan 2013 #1739759

Onur Hava Yolları Check-İn İçin Ücret İsteniyor!

Onur Air'den bilet aldınız, bir gün önceden internetten veya telefondan check-in yapayım derseniz,
en az 5 lira ödemeniz gerekli. Koltuk seçmeseniz bile bu ücreti ödüyorsunuz. Olay 5 lirada değil, olay para almaları. Dünyayı gezdim böyle bir şey görmedim. Hadi, emniyet çıkışı koltukları bacak uzatma mesafesi iyi olur, o koltuğu seçenden para alırsın, ama herhangi bir koltuk seçmeden sadece checkin yapan adamdan para alamazsın.


Havaalanındaki counter'larda ücretsiz. Araştırdığım kadarıyla bu uygulama 4077 Sayılı Tüketici Kanuna aykırı hukuksuz bir işlemdir. Firma CRM ile görüştüm, check-inimi bugün içinde ücretsiz yapmazlarsa avukatıma danışıp parayı ödeyip tazminat davası açacağım.

Alper 279 Okunma

Cevaplar

  • Alper12 Nisan 2013

    Gün içinde çözülmesini bekliyoruz, yoksa bir işe yaramayacak.

  • Onur Air Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından değerli yolcumuzla 12.04.2013 tarihinde görüşülmüş, ilgili talep 233898 bildirim numarasıyla incelemeye alınmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön