02 Nisan 2013 #1720158

Onur Hava Yolları Ben Hatalıyım Ama Firma Duyarsız!

31 Mart günü Antalya'dan İstanbul'a acil bir biçimde ayağı kırılan abimin kaldığı hastanede refakatçi olabilmek için Onur Air'den bilet aldım. Son dakika biletlerinin fahiş fiyatlarla satılmasını sineye çektik. Durum acildi çünkü. Ve bütün bir Pazar günü içindeki bütün sorunları halledip havaalanına yetişmeye çalıştım ve uçağın kalkmasına 29 dakika kala havaalanına ulaştım.


Check-in işlemlerimi yaptırmak istedim ve kapandığını söylediler. Durumun aciliyetinden bahsettim, yetkiliyle, kaptanla veya beni uçağa alabilecek kim varsa görüşmek istedim ama tıfıl bilet satışçılar dışında kimseye ulaşamadım. Call Center'ı aradım sorunuma çözüm üretilmesi için. Kimse yardımcı olmadı.

Görkem 133 Okunma

Cevaplar

  • Görkem02 Nisan 2013

    Standart cevap vermekten öteye geçemiyorsunuz. Paramı iade etmemek için KURALLAR'ın arkasına saklanıyorsunuz.

  • Onur Air Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli yolcumuzun mesajı 227340 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza geri dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön