12 Aralık 2015

Onur Hava Yolları Bebekli Annelere Eziyet Ediyorlar!

03/12/2015 tarihinde 6 aylık bebeğimle birlikte aktarmalı Samsun-İstanbul, İstanbul-Antalya uçuşunu yaparken İstanbul'da aktarma için indiğim de bebek arabamı vermediler. Israrla istememe rağmen ne yaptıysam olmadı.


Onur Hava Yolları'nın böyle bir hizmeti yokmuş! Diğer bütün şirketler aynı hizmeti veriyorlar. 1 saat rötarı beklediğim havaalanında hem bebekle, hem bebeğin çantalarıyla rezil oldum. Ne yemek yiyebildim, ne tuvalete gidebildim, ne bebeğimi uyutabildim. Üstüne onca eşyamı kan ter içinde taşıdım. Bebek arabasının aynı poşetiyle defalarca seyahat ettim hiçbir şey olmadı ama Antalya'da bebek arabam banttan poşeti paramparça ve arabam zedelenmiş halde aldım!

Gurbet 314 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi13 Aralık 2015

    Değerli yolcumuzun mesajı 1947629 bildirim numarasıyla incelemeye alınmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön