27 Haziran 2016

Onur Hava Yolları Araç Kiralama Sorunu...

24 Hairan 2016'da Onur Air araç kiralama servisini kullanarak araç kiraladım. Ertesi gün firmanın talebimi onaylamadığına dair bir mail aldım. Bankadan kontrol ettiğimde tutarın kartımdan tahsil edildiğini gördüm. Asıl olay bundan sonra başladı. Onur Air'i aradığımda işlemi kendilerinin değil de Almanya merkezli bir firma tarafından yapıldığını, kendilerinin yardımcı olamayacaklarını söylediler.

Bahsettikleri bu firmanın ise Türkçe bir desteği yoktu. Bana istersem İngilizce yazışabileceğimi söylediler Onur Air'deki destekçi arkadaşlar. Gel gör ki İngilizce yazışmak için istemekten fazlası gerekiyor. Kendilerinin bu tutumundan son derece şikayetçiyim. Onur Air sizi 3. firmalarla uğraşmak zorunda bırakıyor ve hiçbir şekilde yardımcı olmuyor.

Mustafa 241 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi30 Haziran 2016

    Değerli yolcumuzun mesajı 2658845 bildirim numarasıyla incelemeye alınmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön