16 Eylül 2016

Onur Hava Yolları Amsterdam Aktarmalı İstanbul -Manchester Uçuşu İçin Hollanda Vizesi İstenmesi

11/09/2016 Amsterdam aktarmalı İstanbul Atatürk-Manchester uçuşum için Onur Hava Yolları deske geldiğimde pasaportumu kontrol eden soyadı "ç**" olan görevli, ingiltere vizemin bu uçuş için yeterli olmadığını, Hollanda vizemin olmadığı için uçamayacağımı belirtti. Kendisine Onur Hava Yolları'nı ve Hollanda konsolosluğunu aradığımı "vizeye ihtiyacımın olmadığının" teyidini aldığımı söyledim. Arkadaşlarımın birçok kez bu şekilde uçtuğunu söyledim. Hatta kendisine bizzat konsolosluğun sitesindeki yazıyı gösterdim.

Sadece bir elbagajımın olduğunu ve herhangi bir vize istenmediğini defalarca söyledim. Fakat görevli tarafıma saçma sapan bir açıklama yaparak " daha geçen gün bir yolcu yüzünden firmamız ceza yedi "dedi. Görevlinizin verdiği bu karar yüzünden maddi ve manevi kaybım oldu. Bilet ücretimin tarafıma acilen iade edilmesini istiyorum. Hukuki anlamda bu olayın takipçisi olacağım.

Kadir 119 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi22 Eylül 2016

    Değerli yolcumuzun mesajı 2887504 bildirim numarasıyla incelemeye alınmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön