04 Eylül 2018
Yorum Yap
#10858890

Onur Air Şikayeti Bir Daha Yolculuk Yapmam!

23 Ağustos 2018 tarihli, sabah 8.30 Atatürk Havaalanı kalkışlı, Antalya Havaalanı inişli seferin yolcusuydum. Sabah check-in işlemlerimizi yaptırmak üzere gittiğimiz Onur Hava Yolları gişesinde bulunan personel C** Hanım’a 20 haftalık gebe olduğumu bildirdim. C*** Hanım ise “doktor raporu olmadan yolculuk yapamazsınız, ben buradan işlemlerinizi yapsam bile sizi uçağa almazlar, indirirler. Bende raporunuzu görmeden işlemlerinizi gerçekleştiremem.


Havaalanında bulunan “ portklinik “ isimli kliniğe gidip rapor almanız gerekiyor. Aksi halde işlem yapamam. ” dedi. Bende bebeğin henüz küçük olduğunu, sivil havacılık kuralları gereği 28 haftadan sonra rapor gerektiğini söyledim. C*** Hanım ikna olmadı ve bizi kliniğe yolladı ve 150 TL karşılığında rapor almamıza sebep oldu. Raporu aldıktan sonra yeniden Onur Hava Yolları gişesine döndük ve başka bir personele durumu anlatıp raporu verdik. Oda bize 20 haftalık gebelikte rapora gerek olmadığını, yanlış bilgi verildiğini söyledi.


Personel C*** Hanım’in işini özveri ile yapmaması nedeniyle, 1 buçuk saat boyunca rapor İçin gereksiz efor sarf ettik ve gerginlik yaşadık. Buna ek olarak durduk yere 150 TL ödeme yapmak zorunda kaldık. Şikayetimi Onur Air müşteri hizmetlerine hem yazılı hem de sözlü olarak iletmeme rağmen, hiçbir şekilde geri dönüş alamadım! Onur Hava Yolları ile bir daha asla yolculuk yapmam, çevremde yolculuk yaptırmam.

Burçak Burçak 3.545 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Burçak17 Eylül 2018

    11 Gün oldu hala herhangi bir geri dönüş gerçekleşmedi. Her gün müşteri hizmetlerini arıyorum ama hala bir dönüş alamıyorum. Artık yeter gerçekten müşterinize verdiğiniz değer bu kadar mı?

  • Onur Air Temsilcisi06 Eylül 2018

    Değerli yolcumuzun mesajı 4791899 bildirim numarasıyla incelemeye alınmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları