28 Ekim 2018
Yorum Yap
#11082445

Onur Air Satış Sonrası Hizmet Vasat!

27.10.2018 saat 22.20 de yurt dışından İstanbul Atatürk Havaalanına geldim, saat 07.10 da Onur Air ile Antalya'ya uçağım var. Valizlerimi teslim etmek için bankoya geldiğimde hiçbir personelin olmadığını gördüm. Bilet satış gişesinden yardımcı olmalarını istedim fakat olumsuz yanıt aldım, akabinde müşteri hizmetlerini aradığımda bizim yer hizmetlerine müdahale etme gibi bir durumumuz yok diye olumsuz cevap aldım. Kısacası biz sana bileti sattık başının çaresine bak durumuna geldi konuşma ve valizlerle sabaha kadar beklemek zorundayım, çok sinirliyim... Lavaboya gidemiyorum, dışarı çıkamıyorum biraz uyuyayım desem hırsızlık olabilir diye diken üstündeyim. Valizi emanete versem saçma sapan ücretler istiyorlar. Onur Air ile bir daha kesinlikle çalışmak istemiyorum. Böyle hizmet anlayışı olmaz.

Ali Ali 3.063 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Ali31 Ekim 2018

    Ülkenin en işlek havaalanlarından birinde gişemiz var fakat 1 personel maaşından tasarruf etmek için istihdam yaratmıyor ve o saate yakın uçuşumuz bulunmadığı için gişeler kapalı diyemedikleri için: Sayın alı erdi Aksu; bildiriminize istinaden konu incelenmiş olup;havalimanında emanet bölümümüz bulunmamaktadır. Konu iligli departmanlarımız ile paylaşılmış olup. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Bizimle paylaştığınız her konudaki görüşünüz, siz değerli yolcularımıza daha iyi hizmet verebilmek için yol gösterici olmaktadır. Onur Air’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ben gişeler kapalı valizlerimi uçağa aktarılması için teslim edemedim diyorum. Konuyu emanet bölümümüz yoka getiriyorlar. Verdikleri cevap beni iyice sinir ediyor. Bu şekilde hizmet verdiğiniz için Müşteri kaybetmeye mahkumsunuz. Rezaletsiniz.

  • Onur Air Temsilcisi31 Ekim 2018

    Değerli yolcumuzun mesajı 4976111 bildirim numarasıyla incelemeye alınmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları