19 Eylül
Yorum Yap
#10925155

Onur Air İptal Etmiş!

Onur Air firmasından gidiş dönüş olmak üzere 5 Ağustos gidiş - 29 Ağustos dönüş bilet aldık. Onur Hava Yolları'nın web sitesinden. Daha sonra Onur Air 5 Ağustos'taki seferini kaldırdı. Çağrı merkezini aradığımda ya bilet iadesi ya da gidiş tarihini değiştirelim dedi.


6 Ağustos olarak değiştirildi, bu arada dönüş tarihi aynı kalacak 29 Ağustos diye kendilerini uyardım. 6 Ağustos'ta uçuşumuzda sorunsuz yaptık. Dönüş uçuşu için ne olur ne olmaz bir arayım dedim firmayı 23 Ağustos'ta aradım.


Firma 29 tarihindeki uçuşumuzu değişiklik sırasında operatör hatasıyla iptal edilmiş. Ben kendilerine böyle bir talebimizin olmadığını, hatta 29 Ağustos değişmesin diye uyarmama rağmen iptal etmişler.


Hatanın tespiti ve düzeltilmesi için defalarca arayıp, sormama rağmen, ne bir geri dönüş oldu ne de konuyla ilgili bir dönüş olmadı. Bu nedenle başka bir havayolu firmasından çok daha pahalıya bilet alıp 29 ağustosta uçmak zorunda kaldık.


Parası ödenmiş biletimle mağdur olup, gidiş için iki defa ödeme yaptık. 1 ay oldu. Hala geri dönüş yapacaklar. Güya çağrı merkezi şikayetimizi aldı da sonuçlandıracaklar...

Baturhan 493 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi19 Eylül

    Değerli yolcumuzun mesajı 4668671 bildirim numarasıyla incelemeye alınmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler