Onudabunuda.com Değişimimi Yapmıyorlar...

Davut A. |

Ben şubat ayı başında bu siteden 1 çift bot siparişi verdim önce gönderdikleri koliden botların biri No. 41 biri 40 bir çift bot çıktı ,geri gönderdim bana 41 numara boyu 4 gün sonra gönderdiler. 12 şubat da kargom teslim edildi botları giydim ve 100 metre yürüyerek denedim kalıpları çok geniş olduğu için ayağıma olmadılar firmanın müşteri temsilcisini aradım konuyu ifade ettim.

Bayan bana botları kutuya koyarak beğendiğim yeni bir model ile değişimi yapacağımı söyledi. Modeli beğendim 15 TL fiyat farkı vardı 15 TL ve 7 TL kargo ücreti ile birlikte yine bayanın bilgisi doğrultusunda kargoya verip gönderdim.

Bugün 17 Şubat'ta beni aradılar botların çamurlu olduğu ve kullanıldığı için değişemeyeceğini söyleyip görüşmeyi sonlandırdılar. Sitelerini açtığınızda ve değişim garantisi verdikleri halde değişim yapmadılar, beni mağdur ettiler. Kendilerinden şikayetçiyim.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Davut A.
    30 Mart
    15:03

    Biz bu şikayetleir buraya iş olsun diyemi yazıyoruz sadece yazmakla kalıyorsak yazmayalım kardeşim... Önemli olan yazmak değil bu site üzernden bu sorunlara bir çözüm bulabilmektir amaç... Yok sadece bu site yazmaya yarıyorsa kaydımı sileyim daha iyi... Çözüm ne kardeşim bu güne kadar hangi sorunuma çözüm buldunuz. Hiçç... .o zaman...