13 Şubat 2013 #1627358

Onofis.com Destekten Şikayetçiyim!

Ön Ofis internet hizmetlerinden yeni hostingler satın aldım. İlk sefer hariç ne zaman destek istesem ulaşamıyor veya destek alamıyorum.


Destek Ticketlerine dahi zor cevap alıyorum. Arandıkları zaman ya dahililere bakan yok, yada santralleri otomatik meşgulde. İnternetteki haklarında yazılan gibi müşteri memnuniyeti sağlamıyorlar.

Yasin 268 Okunma

Cevaplar

  • Onofis.com Temsilcisi13 Şubat 2013

    Araba örneğinde de belirttiğimiz üzere, siz bir araba alıyorsanız bunu kullanabilmek için gerekli eğitimleri EĞİTİM KURUMLARINDAN almanız gereklidir, araba satan firma size en fazla aracın özelliklerinden bahsederler size araba kullanmasını öğretmek onların görevi değildir. Bizimde hizmetlerimiz ile ilgili tüm detaylar web sayfamız üzerinde yer almasının dışında eğitimsel videolar zaten tarafınıza mail ile gönderilmektedir lütfen size gönderilen bilgileri tekrar ve dikkatlice okuyunuz. Bizim gibi firmalar İNTERNET SERVİS SAĞLAYICI olarak geçmektedir ve bizim gibi şirketlerin EĞİTİM KURUMU olarak bir sıfatı bulunmamaktadır, ancak buna rağmen web sayfamızın SIKÇA SORULANLAR bölümüde bu amaç için yapılmıştır. İnsanlar genelde öğrenmek istedikleri şeyler için web sayfalarının bu kısımlarını kullanırlar. Mailinizdeki eğitim videoları linkini görmediğiniz gibi sanırım web sayfamızda yer alan bu kısıma da bakmamışsınız. Bu sektörde hizmet alıyorsanız gerekli eğitimlerinizi tamamlamış olmanız sizin sorumluluğunuzdadır. Bilmediğiniz bir işe girip karşı tarafı eğitim vermeniz gerekli diye yargılamamanız gerekiyor. Bu konuda hizmet veriyor olsaydık adımız ONOFİS İnternet Servisleri değil ONOFİS Bilgi ve Teknolojileri Okulu olması gerekirdir. Sizin yerine getirmeniz gereken sorumluluklarınız bizim hizmet kapsamımızda olamaz (saydıklarınızın hepsi zaten mevcut olmasına rağmen biraz web sayfamızda gezinseydiniz zaten bunları yazmazdınız). Sistemde sizin haricinizde onbinlerce kişiye destek verilmektedir bu sebeple sadece sizin var olmadığınız bir sistemde kısa bir süre içinde size yanıt verilmesini beklememeniz gereklidir. “Ancak takıldığınız noktadaki her türlü sorularınız için gerek biz gerek bulabildiğimiz kaynaklar ile size bilgi paylaşımında bulunmaktan mutluluk duyarız.”

  • Yasin13 Şubat 2013

    4 dk 'da değil. 09.02.2013 tarihinde açtığım bildirimlerde malesef belirttiğiniz sürelerde değil benim üst üste bildirim açmam sonunda cevap vermek zorunda kaldınız. Bir diğer konu ise sattığınız hizmetin eğitimi de olmasa kısa ve genel bilgilerini sözlü olarak vermeniz gerekli değilmi ? Bunu ben internet sitenizden veya öğrenmem gereken yazılımı internette araştırarak öğrenmek zorunda değilim. Şirketinizin telefon yoğunluğu sanırım 13.02.2013 tarihinde bitti. Çünki ilk defa bugün rahat bir şekilde ulaştım ve sorularıma net cevap veren bir yetkili ile görüştüm.

  • Onofis.com Temsilcisi13 Şubat 2013

    Herşeyden önce bulunduğumuz sektör üzerinden hizmet alınabilmesi için her iki tarafında konuya hakim olması gerektiği unutulmaması gerekmektedir. Bulunduğumuz sektörde de genel olarak her müşteri kendine öncelikli olarak destek verilmesini ister ancak bunu ne biz nede dünya üzerinde başka firmalar karşılayabilir. Gelen destek taleplerini incelediğimizde ağırlık olarak herhangi bir sorundan ziyade alınan hizmet üzerine bilgi eksikliklerinin olduğu gözükmektedir. Bu durum araba kullanmasını bilmeden araba satın alınıp ben araba kullanmasını bilmiyorum diye ilgili marka hakkında şikayet açılması ile aynı durumu taşımaktadır. ONOFİS olarak hiç bir destek bildirimi yanıtsız bırakılmamıştır, ortalama destek yanıt süremiz 17 dakikadır. Telefon hatlarımızın yoğun olduğu zamanlarda da robot operatörümüz arayan kişiye otomatik yanıt vererek nasıl daha hızlı destek alabileceği konusunda bilgi vermektedir. İlgili müşterimizin şikayeti doğrultusunda yaptığımız incelemelerde, destek bildirimlerini 1 er dakika aralıklarla oluşturduğunu, ve destek istediği herhangi bir konuda yanıt verilmeme gibi bir durumun olmadığını görmekteyiz. Malesef ki müşterimizin açtığı destek bildirimine biz 4 dakika içinde yanıt vermişiz ancak bu da kendileri için yeterli gelememiştir. Aldığımız her türlü şikayetler siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmemiz için değerlendirmeye alınmakta ve çözümleri üretilmektedir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön