23 Şubat 2015

Onlinefabrika.com Kusurlu Ürün Gönderdi.

Onlinefabrika.com albüm yaptırmak istiyordum ve araştırmalarım sonucunda bu sayfa ile karşılaştım. Mutlu müşterilerin yorumlarını yayınlıyorlardı bende bu yorumlardan etkilenerek sipariş verdim. Tabi ki mutsuz olanları yazarlar mı? Tam 3 hafta sürdü ürünümün elime ulaşması. İlk iki gün müşteriye ilgi sonrasında hakaretler mesajlarıma cevap vermeme ve dahası.

Albüm elime ulaştığında ise attığım resimlerin renkleriyle alakası yok ren kalitesi sıfır. Hiçbir şekilde memnun kalmadım bunu bildirdiğimde de önemsemediler. Ben böyle bir şey görmedim. Hem suçlu hem güçlü derler ya aynen o hesap. Müşteriyi her zaman memnun etmenin amaç olduğunu algılamaları lazım. Müşteri memnuniyeti lazım.

Didem 1.117 Okunma

Cevaplar

  • Onlinefabrika.com Temsilcisi24 Şubat 2015

    - Müşterimiz Didem Serdar, 9 Şubat tarihinde 3368 kodlu siparişinde foto kitap satın almıştır. - 10 Şubat sitemizdeki farklı bir indirimden faydalanmak istediğini talep etmiş bu talebe olumlu geri dönüş yapılarak müşterimizin ödemiş olduğu ücretten indirim tutarı kadarı IBAN hesabına geri ödenmiştir. -12 şubatta kendi istediği tasarım hazırlanıp onayına sunulmuştur. -13 şubatta kendi istediği tasarımı beğenmediği için sitemizde bulunan şablonlardan biri ile tekrar çalışma hazırlanıp onayına sunulmuştur. -15 şubatta bu şablonda istediği değişiklikleri yapıp tekrar onayına sunulmuştur. - Aynı gün istediği yeni değişikliği tekrar gerçekleştirip onayına sunulmuştur. - Resimlerin kalitesiz çıktığına dair eleştiride bulunması üzerine kendisi tarafından bize gönderilen resimlerden kaynaklandığı örnekler ile gösterilmiştir. - 16 şubat günü taslak çalışmamıza onay vermiştir. Kitapta Onlinefabrika.com logo veya isminin olmamasını talep etmiştir. Bu talebe olumlu yanıt veremedik. - 18 şubat günü siparişten sonraki 6. iş günü müşterimizin kitabı kargoya teslim edilmiştir. Sürat Kargo Takip Numarası: 9a2bf1f3dffa - 20 şubat günü kargo şirketi müşterimize kitabı teslim etmiştir. - Müşterimiz ile tüm zaman zarfında 82 adet mail ile karşılıklı iletişime geçilmiştir. Şikayetin bu bilgiler ışığında tekrar değerlendirilmesini rica ederiz. Mutlu Günler,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön