18 Aralık 2013

Onlineavantaj.com Sürekli Rahatsız Ediyor!

Son gün. Düzenli kredi kartı ödemelerimden dolayı hattıma 200 tl K.P tanımlanmış. Hediyeyi almam için bilmem ne numarasını aramalıymışım. Bu kadar olmaz. Sen nereden biliyorsun benim kredi kartı ödemelerimi, ne olduğu belirsiz numaradan mesaj atıyorsunuz anca. Yatıyorum mesaj atıyorlar, uyanıyorum mesaj atıyorlar. Ne bu be En sonunda savcılığa gideceğim?

Ömer 181 Okunma

Cevaplar

  • Ömer30 Aralık 2014

    Bizi ilgilendirmez o beyfendi. İnsanları dolandırmak amaçlı işlem yapan bu siteyi satın almasaydınız o zaman. Hiç birimiz enayi değiliz. Durduk yere aranıyoruz ve bilmem ne kadar puanınız var vs.. diye palavra atılıyor ki hiç alakamızın olmadığı bir konuyla ilgili. hiçbir şekilde şikayetimi kaldırmayacağım.

  • Onlineavantaj.com Temsilcisi29 Aralık 2014

    Merhaba, öncelikle içinde bulunduğum sıkıntılı durum için yardımlarını esirgemeyen ŞİKAYETİMVAR.COM un değerli çalışanlarına ve yöneticilerine teşekkür ediyorum. Kıymetli şikayetim var.com üyeleri 12.12.2014 tarihinde www.onlineavantaj.com domain adını isimtescil den satın aldım ve internet üzerinde satış yapan mağazamda kullanmaya başladım fakat ne yazık ki bu alan adını daha önce kötü niyetli insanlar kullanmışlar ve siz değerli şikayetimvar üyelerine zarar vermişler. Bunu bilmeden satın aldım ve ne yazık ki değiştirme şansım yok .fakat sizlerin hali hazırda tabelada asılı duran şikayetleriniz maalesef bana çok zarar veriyor. Bu ismi yeni satın aldığımı ve önceki insanlarla bir bağlantım olmadığını ispat etmek için faturamı www.sikayetimvar.com daki görevlilere e.mail yoluyla gönderdim. Sizler de bu konuda delil isterseniz http://www.isimtescil.net adresinden sorgulatarak öğrenebilirsiniz .. benim önceki insanlarla bir ilgim yok .. sizlerden önemli ricam lütfen şikayetimvar.com da asılı duran şikayetlerinizi geri almanız aksi takdirde ben gerçekten çok zarar göreceğim ve hatta şu anda da belki görmekteyim . çünkü googlden firmamı aramak isteyen insanlar ilk önce şikayet yazısıyla karşılaşıyorlar .. ilginize ve anlayısınıza şimdiden çok teşekkür ediyorum .. Ercan ILDIR Site sahibi….

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön