08 Ocak 2014

Onlineavantaj.com Sürekli Mesaj Atıyor!

Birkaç ay önce telefonuma gelen; düzenli kredi kartı ödemelerim sayesinde 200 TL kazandınız mesajına istinaden adı geçen firmayı aradım. Bu tür mesajlar istemediğim için sistemden numaramı silin dedim. Bugün yine mesaj geldi, aradım, tartıştım, suç duyurusunda bulunucağım deyince telefonu yüzüme kapattılar.


Tekrar arayıp tartıştım, ne düzenli ödemesi benim kredi kartım yok ki dedim. Anında telefon kapandı.B unlara prim verip kimsenin mağdur olmasını istemem. Zaten bir daha mesaj atarlarsa bu kez savcılığa gidip rahatsız ediliyorum diye şikayette bulunacağım. Gerekirse tazminat davası açacağım. Çünkü bıktırdılar. Onlineavantaj.com'dan şikayetçiyim.

Özgür 164 Okunma

Cevaplar

  • Onlineavantaj.com Temsilcisi29 Aralık 2014

    Merhaba, öncelikle içinde bulunduğum sıkıntılı durum için yardımlarını esirgemeyen ŞİKAYETİMVAR.COM un değerli çalışanlarına ve yöneticilerine teşekkür ediyorum. Kıymetli şikayetim var.com üyeleri 12.12.2014 tarihinde www.onlineavantaj.com domain adını isimtescil den satın aldım ve internet üzerinde satış yapan mağazamda kullanmaya başladım fakat ne yazık ki bu alan adını daha önce kötü niyetli insanlar kullanmışlar ve siz değerli şikayetimvar üyelerine zarar vermişler. Bunu bilmeden satın aldım ve ne yazık ki değiştirme şansım yok .fakat sizlerin hali hazırda tabelada asılı duran şikayetleriniz maalesef bana çok zarar veriyor. Bu ismi yeni satın aldığımı ve önceki insanlarla bir bağlantım olmadığını ispat etmek için faturamı www.sikayetimvar.com daki görevlilere e.mail yoluyla gönderdim. Sizler de bu konuda delil isterseniz http://www.isimtescil.net adresinden sorgulatarak öğrenebilirsiniz .. benim önceki insanlarla bir ilgim yok .. sizlerden önemli ricam lütfen şikayetimvar.com da asılı duran şikayetlerinizi geri almanız aksi takdirde ben gerçekten çok zarar göreceğim ve hatta şu anda da belki görmekteyim . çünkü googlden firmamı aramak isteyen insanlar ilk önce şikayet yazısıyla karşılaşıyorlar .. ilginize ve anlayısınıza şimdiden çok teşekkür ediyorum .. Ercan ILDIR Site sahibi….

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön