27 Ocak 2014 #2255356

Onlineavantaj.com Cep Telefonuma Gelen Mesajla Yanlış Bilgi Verdi

Cep telefonuma 200 TL'lik hediye paketi kazandınız şeklinde gelen mesaj sonrasında mesajı onaylamam sonucu cep telefonuma 1.550 TL'lik alışveriş yaptınız şeklinde bir mesaj geldi. Telefonla yetkili firmayı aradığımda 3.500 TL tutarındaki malların %50 indirimle 1500 TL hediye
paketi olarak gönderileceği yetkili satış elemanı H** G** tarafından ifade edilerek adresime gönderildi.


Ancak ürün tesliminde hediye paketinde max. değeri 800 TL olan malların bulunduğunu tespit ettim. Bu malların geri iadesini yapmak istiyorum. Kredi kartımdan çekilen 1.550 TL'nin firma tarafından bana geri ödenmesini talep ediyorum. Bu konuda ne yapmam gerektiği hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Mehmet 291 Okunma

Cevaplar

  • Onlineavantaj.com Temsilcisi29 Aralık 2014

    Merhaba, öncelikle içinde bulunduğum sıkıntılı durum için yardımlarını esirgemeyen ŞİKAYETİMVAR.COM un değerli çalışanlarına ve yöneticilerine teşekkür ediyorum. Kıymetli şikayetim var.com üyeleri 12.12.2014 tarihinde www.onlineavantaj.com domain adını isimtescil den satın aldım ve internet üzerinde satış yapan mağazamda kullanmaya başladım fakat ne yazık ki bu alan adını daha önce kötü niyetli insanlar kullanmışlar ve siz değerli şikayetimvar üyelerine zarar vermişler. Bunu bilmeden satın aldım ve ne yazık ki değiştirme şansım yok .fakat sizlerin hali hazırda tabelada asılı duran şikayetleriniz maalesef bana çok zarar veriyor. Bu ismi yeni satın aldığımı ve önceki insanlarla bir bağlantım olmadığını ispat etmek için faturamı www.sikayetimvar.com daki görevlilere e.mail yoluyla gönderdim. Sizler de bu konuda delil isterseniz http://www.isimtescil.net adresinden sorgulatarak öğrenebilirsiniz .. benim önceki insanlarla bir ilgim yok .. sizlerden önemli ricam lütfen şikayetimvar.com da asılı duran şikayetlerinizi geri almanız aksi takdirde ben gerçekten çok zarar göreceğim ve hatta şu anda da belki görmekteyim . çünkü googlden firmamı aramak isteyen insanlar ilk önce şikayet yazısıyla karşılaşıyorlar .. ilginize ve anlayısınıza şimdiden çok teşekkür ediyorum .. Ercan ILDIR Site sahibi….

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön