12 Mart 2014

Online Gayrimenkul-Optimum Yönetim Gereksiz Yapılan Aidat Zammı

Sayın Yeşil İnşaat lafı çok fazla uzatmadan manasız ve zamansız yaptığınız aidat zammınızdan dolayı site sakini olarak sizi eleştiriyoruz. Aylık neredeyse 1 trilyona yakın aidat toplamanıza rağmen bu saçma sapan zam neyin nesi? Bu parayı yetiremiyorsanız yaklaşık 2 bin daire sahibi ile bizler göreve geçmeye hazırız. Ayrı bir konu olarak İnnovia 3 bitirdiniz 4 un temelleri bitmek üzere olmasına rağmen İnnovia 2 de bulunması teslim edilmesi gereken hamam sauna nerede bunu yapmak bu kadar mı zor?


Kat trilyonluk yatırımlara imza atıp hamam sauna spai merkezini açamamak sizlere komik gelmiyormu. İlla ki basını çağırıp İnnovia 1 2 3 ve 4 un önüne basını çağırıp eylem mi yapalım. Gereğinin kısa sürede yapılmasını önemle rica ediyoruz. Yoksa kısa sürede biz gerekeni yapacağız.

Özgür 654 Okunma

Cevaplar

  • Online Gayrimenkul-Optimum Yönetim Temsilcisi20 Mart 2014

    Sayın site sakinimiz, Öncelikle muhatap aldığınız yeşil inşaat yönetim konusunda yetkili değildir. 30 Ocak 2014 tarihinde gerçekleşen innovia 2 toplu yapı temsilciler kurulu toplantısında site sakinlerimizden oluşan 11 kişilik yönetim kurulumuz göreve başlamıştır. Aidatların belirlenmesinde site giderleri göz önünde bulundurularak kat mülkiyeti kanunu uyarınca yıllık tahmini bütçe hazırlanmakta ve yine kat mülkiyeti kanununa göre dairelere dağıtımı yapılmaktadır. Yapılmış olan genel kurulda 118 kişilik temsilciler kuruluna sunulan ve onaylanan 2014 yılı bütçesine göre tahmini gider toplamı 9.199.030 TL, Aylık 766.585,83 TL dir. Bu hesaba göre tüm aidatların %100 tahsil edilmesi durumunda ayda 766.585,83 TL tahsil edilmesi öngörülmüştür. Sitemizin alt yapısı ve giderleri göz önüne alındığında gider rakamlarının makul seviyelerde olduğunu görebilirsiniz. Yıllık işletme bütçeleri çoğaltılarak tüm daireleri imza karşılığı veya taahhütlü posta yolu ile gönderilmiştir. İnnovia 2 de bulunması gerektiğini belirttiğiniz ve sizlere söz verildiğini söylemiş olduğunuz sauna, kapalı havuz vb. sosyal tesisler yönetimimiz bünyesinde yer almamaktadır. Konu ile ilgili Yeşil inşaat satış sonrası destek birimiyle irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla,

  • Özgür15 Mart 2014

    Yesil insaat duyarsiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön