14 Eylül 2013 #2012002

Önlem Asist Zorla Satış Yapıyor!

13.08.2013 tarihinde Önlem Asist firmasından aradığını söyleyen bir bayan 2012 tarihinde asistanlık hizmeti aldığımı söyleyerek ,bu hizmetin iptal edilmesi için 249 TL ödemem gerektiğini söylediler ve bilgilerimi alıp kredi kartımdan tahsil ettiler.


Daha sonra da kargo ile evrakları yollayıp imzamı aldılar. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum. Bir şikayet daha yazmıştım aranmayacaksınız diye yazmışlar. Ben sigorta istemiyorum ki, bu sigortanın iptal edilmesini ve paramın da iade edilmesini istiyorum. Daha da olmazsa yetkili mercilere şikayet edeceğim.

Fatih 332 Okunma

Cevaplar

 • Fatih17 Aralık 2013

  ben sizden ne sigorta ne de asistanlık hizmeti istedim. bu satışı bana zorla yaptınız. kredi kartı numaramı, adresimi, telefon numaralarımı ele geçirmişsiniz. Bu nasıl bir ticaret anlayışıdır?

 • Önlem Asist Temsilcisi28 Ekim 2013

  Merhaba Almış olduğunuz hizmet paketi digorta paketi değil Asistanlık paketidir. Sigorta poliçesi bunun yanında hediye olarak verilmektedir. Size bu paket satışı yapılırken onayınız alınarak yapılmıştır. Teşekkürler

 • Fatih20 Eylül 2013

  bu ikinci şikayetim ve firma tarafından bana hiçbir şekilde dönülmemiştir. ee tabiki nasıl olsa parayı indirdiler ceplerine...

 • Fatih20 Eylül 2013

  firma tarafından bana hiçbir şekilde dönülmemiştir. nasıl olsa parayı benden aldılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön