26 Temmuz 2013

Önlem Asist Kaza Sigortası Yaptırmadığım Halde Benden Para İstiyorlar!

Hiç ismini duymadığım "Önlem Asist" adlı sigorta şirketinden 25.07.2013 günü 08503331*** numaralı telefonla güya kabul ettiğim ferdi kaza sigortası ile ilgili arandım. Geçen sene 22.07.2012 günü Ferdi Kaza Sigortası yaptırmışım. Sözde ses kaydımla bunu teyit etmişim. Bir şekilde her türlü kişisel bilgilerime sahip olmuşlar. Kartları sordular.


Durumu kabul etmediğimi, ama her türlü yanıltmaca ile karşınıza iki seçenekle; 249 TL ya peşin yada viza kartı ile 12 taksit karşılığında ödemeye zorluyorlar. Kabul etmediğimde bu rakam 2 (iki) katı para ödeyeceğimi söylediler. Tarafıma bilgi verilmesini istiyorum. Uğrayacağım her türlü maddi ve manevi mağduriyetim den adı geçen firma sorumlu olacaktır.

İbrahim 330 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim'in Teşekkür Mesajı29 Temmuz 2013

    TEŞEKLERLER YETKİLİ ARKADASLAR

  • Önlem Asist Temsilcisi27 Temmuz 2013

    Taahhüdünüzün bulunduğu zorla onaylamanız gereken bir Asistanlık Paketi bulunmamaktadır. Böyle bir paketiniz bulunmadığı için bunun iptali için de bir bedel ödemeniz gerekmemektedir. Sizin onayınız dışında Şirketimiz bünyesinde herhangibir tahsilat yapılması da mümkün değildir. Sizinle görüşen çağrı merkezine de gerekli uyarı yapılmış hukuki işlem başlatılmıştır. Elimizde olmayan sebeplerle yaşanan bu tatsızlıkdan dolayı özür dileriz. Teşekkürler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön