16 Eylül 2013 #2013870

Önlem Asist Haksız Ödeme Yapmamı İstiyor!

14.09.2013 tarihinde 08503335483 numaralı telefondan arandım. Arayan bayan Önlem Asist firmasından yapmış olduğum sigortanın iptal edilmesi için , birtakım bilgilere ihtiyacı olduğunu belirtti. Üyeliğimin kısa sürede sona ereceğini, önceden herhangi bir ödeme yapmadığım için iptal ettirebilmek için 299 TL ödeme yapmamı istedi.


Ben böyle bir sigorta yaptırdığımı hatırlamadığımı söylediğimde ses kaydımın olduğunu söyledi. Ödeme yapmazsam sözleşmemin otomatik olarak uzayacağını ve daha fazla para ödemem gerekeceğini belirtti. Ben böyle bir ödeme yapabilmek için tarafıma poliçemin gönderilmesi gerektiğini , sonrasında değerlendireceğimi, aksi takdirde savcılığa ileteceğimi belirtince görüşme bitti.

Osman 297 Okunma

Cevaplar

  • Önlem Asist Temsilcisi28 Ekim 2013

    Merhaba Önlem Asist olarak 01.09.2013 tarihi itibariyle satışlarımızı durdurduk. Önlem Asist te herhangibir hizmet paketiniz bulunmamakta olup , hizmet paketiniz olsa dahi bunun iptali için herhangibir bedel ödemenize gerek yoktur. Sizi arayan telefon numarası ile ilgili gerekli hukuki işlemler başlatılacaktır. Teşekkürler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön