Önlem Asist Zorla Satış Yapıyor!

Fatih V. |

13.08.2013 tarihinde Önlem Asist firmasından aradığını söyleyen bir bayan 2012 tarihinde asistanlık hizmeti aldığımı söyleyerek ,bu hizmetin iptal edilmesi için 249 TL ödemem gerektiğini söylediler ve bilgilerimi alıp kredi kartımdan tahsil ettiler.

Daha sonra da kargo ile evrakları yollayıp imzamı aldılar. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum. Bir şikayet daha yazmıştım aranmayacaksınız diye yazmışlar. Ben sigorta istemiyorum ki, bu sigortanın iptal edilmesini ve paramın da iade edilmesini istiyorum. Daha da olmazsa yetkili mercilere şikayet edeceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Sözleşme - Poliçe İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih V.
  17 Aralık
  23:58

  ben sizden ne sigorta ne de asistanlık hizmeti istedim. bu satışı bana zorla yaptınız. kredi kartı numaramı, adresimi, telefon numaralarımı ele geçirmişsiniz. Bu nasıl bir ticaret anlayışıdır?

 • 28 Ekim
  11:21

  Merhaba
  Almış olduğunuz hizmet paketi digorta paketi değil Asistanlık paketidir. Sigorta poliçesi bunun yanında hediye olarak verilmektedir. Size bu paket satışı yapılırken onayınız alınarak yapılmıştır.
  Teşekkürler

 • Fatih V.
  20 Eylül
  00:46

  bu ikinci şikayetim ve firma tarafından bana hiçbir şekilde dönülmemiştir. ee tabiki nasıl olsa parayı indirdiler ceplerine...

 • Fatih V.
  20 Eylül
  00:44

  firma tarafından bana hiçbir şekilde dönülmemiştir. nasıl olsa parayı benden aldılar.