16 Mayıs 2013

Önlem Asist Yaptırmadığım Sigortanın Parasını İstiyor!

Önlem Asist diye bir yerden arandık. check up üyeliğimiz olduğunu ve iptali için 299 tl ödememiz gerektiğini söylediler. tel numaramız ev adresimiz ve kart numaramız ellerindeydi. geçen yılda yaptırmışız güya bu yenilemeymiş eski sözleşmeyi istedim yollayamayız dediler.

Sinirlendim ve şüphelendim nette de aynı şikayetlere rastlayınca internetten başka tellerini bulup aradım avukatımın sözleşmeyi istediğini belirttim yanlışlık olmuş siz bizden bir şey almamışsınız satış yapmak için böyle demişler size dediler.

Aytaş 968 Okunma

Cevaplar

 • Aytaş18 Haziran 2013

  Sizden müspet yada menfi hiç bir şekilde telefon istemiyorum tek istediğim bir daha sizinle yolumun asla kesişmemesi "farklı isimler " altında da!!! Ayrıca bir önceki mesajımda da yazdığım gibi benimle konuşamazsınız ancak arkadaşa adını ilettiğim avukatım aracılığı ile bana ulaşabilirsiniz.Mesaj da istemiyorum artık.

 • Önlem Asist Temsilcisi08 Haziran 2013

  Size telefonunuzdan ulaşmaya çalıştırk fakat telefonlarınızı açmıyorsunuz. Aranmamanız yönünde gerekli bildirimler yapılacaktır. Teşekkürler

 • Önlem Asist Temsilcisi22 Mayıs 2013

  Sizi arayan bu numara ile ilgili gerekli hukuki işlemlere başlanmıştır.

 • Önlem Asist Temsilcisi20 Mayıs 2013

  Şuan şirketimizde herhangi bir üyeliğiniz bulunmamaktadır ve olamayan üyeliğinizin iptali için herhangibir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Sizi arayan telefon numarasını bildirirseniz size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Size telefonunuzdan ulaşmaya çalıştık fakat ulaşamadık. Teşekkürler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön