05 Eylül 2013

Önlem Asist Rahatsız Ediyor!

Önlem Asist sigorta firması sözde 2012 yılın da sigorta yaptırmışım ve bu yıl da 260, 00 TL ödeme yapmamı istiyor. Nasıl bir firmaysa bütün kimlik ve kredi kartı bilgilerimi biliyor. Bir de bana 'biz dolandırıcı değiliz, zaten öyle olsak kredi kartından çekeriz istersek' diyor.

Benim onayım olmadan nasıl çekecek onu da bilmiyorum ya maksat tehdit etmek olsun. Benim haberim yok diyorum , ses kaydınız var elimde diyor. Aradıkları numaralar normal cep telefonu ve aradıkları hattın üzerine şirket kayıtları bile yok . Bir kere o şirket hattı olsa ben numarayı sorguladığım da Önlem Asist firmasına kayıtlıdır demesi lazım. An çok beni çıldırtan olay ise bir insan her gün en az 3 sefer aranır mı ?

Ahmet 372 Okunma

Cevaplar

  • Önlem Asist Temsilcisi28 Ekim 2013

    Merhaba Önlem Asist olarak 01.09.2013 tarihi itibariyle satışlarımızı durdurduk. Önlem Asist te herhangibir hizmet paketiniz bulunmamakta olup , hizmet paketiniz olsa dahi bunun iptali için herhangibir bedel ödemenize gerek yoktur. Sizi arayan telefon numarası ile ilgili gerekli hukuki işlemler başlatılacaktır. Teşekkürler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön