24 Temmuz 2013

Önlem Asist Olmayan Sigorta İçin Ücret İstiyor!

Önlem Asist şirketinden beni aradılar . Benim 17 Temmuz 2012 yılında sesli onayla birlikte check-up onayını verdiğimi ilk yıl ücretsiz yararlandığımı 2. yıl ise 299 TL ödeme yapmam gerektiğini söylediler . 2 yıllık bir taahhüt verdiğimi bunu sesli onay ile yaptığımı dile getirdiler .

Bana hiç bir şekilde poliçe veya evrak gönderimi olmadan sesli onayımla bunu yaptığımı söyleyerek , Vatan Hastanesi tarafından anlaşmalı interpurker anlaşmalı olarak gerçekleştirdiklerini söylediler .

299 TL 'yi ödemediğim taktirde 748 TL ödeyeceğimi ve her ödemediğim gün içinde%4 faiz uygulayacaklarını söylediler . Ben hiç bir şekilde onay vermedim. Bana gelecek her türlü zarardan ve mağduriyetimden Önem Asist sorumludur.

Tarik 136 Okunma

Cevaplar

  • Tarik27 Temmuz 2013

    Su anda hıc bır şekilde. Ödeme yapmayacağımın göstergesidir bu mesaj öyle değilmi?

  • Önlem Asist Temsilcisi27 Temmuz 2013

    Taahhüdünüzün bulunduğu zorla onaylamanız gereken bir Asistanlık Paketi bulunmamaktadır. Sizin onayınız dışında Şirketimiz bünyesinde herhangibir tahsilat yapılması da mümkün değildir. Sizinle görüşen çağrı merkezine de gerekli uyarı yapılmış hukuki işlem başlatılmıştır. Elimizde olmayan sebeplerle yaşanan bu tatsızlıkdan dolayı özür dileriz. Teşekkürler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön