09 Eylül 2013

Önlem Asist Haksız Para Kazanma Peşinde!

Beni 28. 08. 2013 günü saat 12 civarı arayıp, bir yıl önce sigorta yaptığını ses kaydının olduğunu söylüyor . 299 TL para borcum olduğu eğer parayı ödemezsem ,bir yıl daha sigorta yapacağını ve borcun 2 katına çıkacağını söylüyor . Ev adresini ve TC'yi söyleyerek korkutarak para talep ediyor.

İnanın bir şey yok . Savcıya şikayette bulundum . Madem bir telefonda kayıt etmişin ,kaydımı 2014 için durdurun dedim , ama bu imkansız diyor. Önlem Asist , telefonları kayıt edip poliçesiz para isteyen şirket aynı telefonla aboneliğin sonlanmayacağını söyleyip , ödemezsen üyeliğin devam edecek deyip korku salarak para almaya çalışıyor . Lütfen biri buna dur desin . Baktım ki sitede benim gibi şikayeti olan binlerce kişi var.

Hamza 286 Okunma

Cevaplar

  • Önlem Asist Temsilcisi25 Ekim 2013

    Merhaba Bu şekilde almanızın zorunlu olduğu bir hizmet paketi bulunmamakatadır. 01.09.2013 tarihi itibari ile Önlem Asist olarak satışlarımızı durdurduk ve bu şekilde satış yapan Çağrı Merkezleri ile ilgili hukuki süreç başlatılmıştır. Elimizde olmayan sebeplerle vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Teşekkürler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön