31 Ağustos 2013

Önlem Asist Haksız Kazanç Sağlamaya Çalışıyor!

Önlem Asist sağlık hizmetleri tarafından 1 yıla yakın bir süredir rahatsız ediliyorum. Sözüm ona 1 yıllık sağlık sigortasına onay vermişim 1. yıl ücretsizmiş 2 yıl 260 TL ödemem gerekiyormuş. Onayladığıma dair belge istediğimde bir şey veremiyorlar. Buna istinaden dün buradan şikayette bulunmuştum.

Fakat daha sonra firma yetkilisi, öldüğünü söyleyen Ö*** Hanım çok özür dileyip gereğinin yapılacağını ve bir daha rahatsız edilmeyeceği mi söylediler. Şikayetimi de kaldırmamı rica ettiler. Kaldırdıktan sonra tekrar arandım. Bu şahsı 0507151**** nolu numaradan defalarca arayıp ulaşmaya çalıştım. Maalesef ulaşamadım. 0232404***0 nolu merkez telefonu da aradığımda böyle biri olmadığı söylendi.

Belma 371 Okunma

Cevaplar

  • Önlem Asist Temsilcisi25 Ekim 2013

    01.09.2013 tarihi itibari ile Önlem Asist olarak satışlarımızı durdurduk. Teşekkürler

  • Önlem Asist Temsilcisi06 Eylül 2013

    Bu şekilde almanız gereken bir hizmet paketi bulunmamaktadır. Sizi arayan çağrı merkezi ile ilgili yasal işlem yapılacaktır. Elimizde olmayan sebeplerle verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Teşekkürler

  • Belma03 Eylül 2013

    daha once aranmıstım ama asılsız bır ısımmıs arayan.Aynı sıkayetı tekrar verdım hala aranmadım.almadıgım bir hızmetıde oneremem.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön