29 Temmuz 2013

Önlem Asist Borcum Varmış!

Önlem Asist beni sigortaladığını iddia ediyor. 850 333 2435 nolu telefondan aradı az önce. Tahsilat yapmak istiyor. Eski kredi kartımdan da tahsilat yapmışlar Allah bilir, benim haberim yok. O kredi kartını iptal ettirdiğim için , yeni kredi kartımı öğrenmek için arıyorlar. Tahsilat yapacaklar.

Bunlar büyük bir ihtimalle, kredi kartı bilgilerimize ve kişisel bilgilerimize bir şekilde ulaşıp, sözde sigorta yapıyorlar. Ya da gerçekten sigorta yapıyorlar, kimin umurunda. İzin almadan yapıyorlar bunu ve borçlandırıyorlar adamı.

Bülent 180 Okunma

Cevaplar

  • Bülent31 Temmuz 2013

    Peki neden burada herkes aynı şekilde şikayet ediyor sizi? Ben asla sigorta yaptırmam. Zaten SSKlıyım, niye başka bir sigorta yaptırayım? Bugüne kadar kaç lira tahsil ettiniz benim kredi kartımdan? Size tazminat davası açacağım. Ses kaydımı gönderin. Ne zaman kabul etmişim sizin teklifinizi?

  • Önlem Asist Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Sizin onayınız olmadan Şirketimiz adına kedi kartından herhangibir tahsilat yapılmaz. Ayrıca onayınız dışında size asistanlık paketi satışı da yapılamaz. Elimizde olmayan sebeplerle verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Teşekkürler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön