18 Nisan 2014

Onaylanmış Ücretin TTNET Tarafından Kabul Edilmemesi

Aydın Türk Telekom merkezindeki yönlendirmeyle eski aboneliğimi iptal ettirmek üzere yeni bir abonelik için başvurusu yaptım. Eski abonelik iptali için TTNET 4440375'den başvuru yaptım ve iptal (ikna) birimine bağladılar. Yetkili hanımefendi 49 tl TNET + 5 tl TTNET Alo 54 tl 24 ay taahhütle "24 ay net ikna paketi kampanyası"nı onaylıyor musunuz diye sordu ve onayladım. Fakat TTNET Alo birimi bu 5 tl nin geçerli olmadığını ve 7tl olacağını belirtti. Şikayet birimi bu onayın doğru olmasına rağmen geçerli olmayacağını bildirdi.

Ne ticari ne de etik kurallara uygun olmayan ve bütün mesaimi bugün bana zehir eden hatanızın kurum olarak arkasında durmanızı ve yanlışlığı düzeltip onurlu davranmanızı rica ediyorum.

Murat 80 Okunma

Cevaplar

  • Murat21 Nisan 2014

    Yaşamış olduğum promlem 2 TL lik bir anlaşmazlıktan kaynaklanıyor. Bu anlaşmazlık da TTNET in alt birimlerinin arasında koordinasyonsuzluk-irtibatsızlık olması...

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön