29 Nisan 2013

Onat Sağlık Ve Kozmetik Ürünleri Yanlış Ürün Gönderdi!

Onat Sağlık isimli yeri internette buldum. 2 adet amerikan viagrası sipariş verdim.** isimli kişi 2 tanesinin 100.- TL olduğunu söyledi. Kredi kartımdan 12 taksitte çekilmesine onay verdiğim halde tek çekim yapılmış ve yanlış ilaç geldi.

İlk gün telefon açtığımda isminin ** olduğunu söyleyen kişi hatayı düzelteceklerini söyledi ama o günden beri kargo falan yok ve telefonlarımı meşgule alıyorlar veya engellemişler.

Aydin 1.167 Okunma

Cevaplar

  • Aydin04 Şubat 2014

    eğer takip edilmezse alış-veriş tatsız duruma gelir. Zira ticaret ahlakı denen şey zaafa uğramış. Dikkatli olmak lazım. MÜŞTERİ VELİNİMETİMDİR lafı pek az gönülde kalmış. Şikayet Var'a teşekkürler.

  • Aydin30 Nisan 2013

    Siparişim olan ürünü bugün teslim aldım. Bu işlemin gerçekleşmesi ŞİKAYETİM VAR sayesinde olmuştur.Emeği geçen herkese teşekkürler.

  • Aydin30 Nisan 2013

    29.04.2013 günü beni telefonla arayan Onatsağlık ve kozmetik ürünleri yetkilisi Hüseyin Bey; bir yanlışlık olduğunu, gerçek siparişim olan ürünün hemen gönderileceğini, ancak taksitli yapılan alış veriş tutarının tek çekimde tahsilinin kendi kusurları olmakla birlikte telafi edemeyeceklerini ancak; hediye olarak başka bir ürün daha göndereceklerini söyledi. Kendilerini anladım ve sizden yani ŞİKAYETİM VAR'dan sözetmedim. Neticede bugün yani 30.04.2013 günü siparişimi teslim aldım ve yanlış gönderilenleri iade ettim. Buna da şükür diyorum. Teşekkür ederim. Saygılarımla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön