20 Mayıs
#11995175

Ömür Hukuk Danışmanlığı Kaba Bir Üslupla Konuşmakta!

Ömür Hukuk Danışmanlığı benimle alakası olmayan kişileri sosyal medya hesabımdan bulup arayarak iletin evine hacze gidilecek diye rahatsız etmektedir.


Defalarca taciz edercesine arayıp işlerime engel olunmaktadır. Bu şekilde konuşmaya ilgisiz kişileri aramamalarını söyleyip şikayette bulunacağımı söylediğimde de gidin istediğiniz yere şikayet edin diye gayet kaba bir üslupla karşılaştım hem de bu kişi bir bayan. Böyle insanları taciz edip kaba dille hiçbir yere varılmaz.

Nafız Nafız 1.783 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nafız'ın Teşekkür Mesajı26 Ağustos

    Bugün Ömür Hukuk firmasından Mürvet hanım konu ile ilgili benimle iletişime geçti ve mağduriyetimi giderdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  • Nafız30 Mayıs

    Ömür Hukuk Danışmanlığı Avukatlık bürosu Türk Telekom'un alacak dosyalarını alıp borçluları ve borçluların yakınlarını arkadaşlarını söyleyin borcunu ödesin yoksa evine haciz göndereceğiz diye arayan sürekli taciz eden kaba bir üslupla konuşan şikayet edeceğimi belirttiğimde istediğim yere şikayet etmemi söyleyen insanlar var karşımda. Başka icra dosyalarımda var ama insanlar alacaklarını almak için gerekli yardımı gösteriyorlar ve onlarla gayet güzel şekilde konuşup anlaşarak borcumu taksitlendirerek ödüyorum. Ama bunlarla hiçbir şekilde düzgün konuşulmuyor. Alacağı almak için gerekli yardımı göstermek bir yana tehditvari bir şekilde alacak peşinde koşuyorlar. Konuştuğum kişilerin avukat olmadığını bu yaptıklarının da hukuken suç olduğunu biliyorum. Bir daha bu şekilde bir taciz olması durumunda örnek kararlarda olduğu gibi bende gerekli yüksek birimlere şikayetimi yapacağım. Korkutarak taciz ederek bir şeyler yapabileceklerini düşünüyorlar ama bende çocuk değilim. Araştırdım ve kanuni haklarımı biliyorum. Üzerimde kayıtlı bir şey olmadığını maaşımdan başka da gelirim olmadığını zorluk çektiğimi belirtmeme rağmen korkutma politikasıyla annemi ablamı komşularımı aramakla bir yere varamazlar maalesef.

Ziyaretçi Yorumları