Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Omio Fx Hesap Sıfırlayıp Kaçması!

Ahmet
07 Mart 2023 17:54
1.677

Milyon defa arandım belki, sürekli şöyle kazanacağız böyle kazanacağız bu piyasaya hakimiz fx piyasasında yerimiz var bilmem ne.

En son sabit kur kampanyası şeyiyle kayıt oldum. 1600 TL= 100 dolar ile giriş yaptım. 40 dolar da Bonus tanımlamışlardı.

Şunu da söylemeden geçmeyeyim, sürekli arayan sürekli konuştuğumuz kişi. WhatsApp'tan durum paylaşırdı şirketle ilgili, günümüz borsasıyla ilgili. Hepsinde de omio fx amblemi ile.

Ne hikmetse ben parayı verip sistem üzerinden kayıt olduktan sonra bu hanımefendi ne bir daha durum paylaştı. Ne de aradı. Şirketle ilgisi olup olmadığına dair tek bir kanıt bile yoktu. Çünkü profil resmi dahil her şeyi silmişti.

Olayın başında bundan kıllandım. Fakat devam ettim. Metatrader5 adlı uygulamadan ilerliyor bütün olay zaten. Yatırımcının tavsiyesiyle işlem açıyorum kapıyorum vs. Bir ara bu bana işlem açtıran şahıs e-- a. Sürekli arardı konuşurduk vs. Fakat her ne hikmetse konu hep daha fazla paraya ihtiyacımız olduğuna geliyordu. Her seferinde de reddettim ve hiçbir sefer de tekrardan para atmadım.

Yatırımcının tavsiyesiyle işlemler açarak ve kendi inisiyatifimle işlem kapatarak hesap bakiyesini 100 dolardan 300 küsur dolara kadar çıkarttık.

Bir süre sonra ne mi oldu? Hesaba bir akşam vakti giriş yaptım, hesap bakiyem -89 Dolar olmuştu. Şaşkına döndüm ve o an anladım yanıltıldığımı

Bana yatırım tavsiyesi verip hesabımı yöneten e*** bey e sordum bu durumu. Makas aralığı arttığı için hesabınız böyle oldu gibi saçma bir bahane sundu önüme.

1 hafta sonra fiyat sağlayıcımız ile görüşüp size paranızı almanız için tarih vereceğim falan filan dedi. Bekledim fakat. Sonuç sıfır.

Ne o sürekli WhatsApp'tan durum paylaşan, şirketin reklamını yapan kadın, ne de o yatırım tavsiyesi yapan adam ortada yoktu artık.

Haftalarca yanıltıp, en sonunda hesabı kendi kendilerine sıfırlayıp ortadan kayboldular. Zaten sisteme attığınız parayı kendi isteğinizle istediğiniz zaman çekme imkanınız vs. Yok. Oyalıyor ve yanıltmaya çalışıyorlar.

Omio Fx Hesap Sıfırlayıp Kaçması!
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Güven

Yorumunuz tamamen doğru çünkü aynı şeyleri bana da yaptılar. E. N denen kişi bu işin kompedanı aracı ve o şirkette olduğunu zannetmiyorum arada uğruyor olabilir. İşlem dahi vermiyorlar. Şu an kapı duvar. Tabela firması olabilir. Kesinlikle kimse kanmasın.

Benzer Şikayetler

1

Omio Fx Pişmanlığı

Ferda
25 Ekim 2023 13:41
267

Omio Fx 1200 Dolarımı Ödemiyor

Mehmet
22 Ağustos 2023 15:29
22

Omio Fx Yanıltıyor

Ahmet
17 Ağustos 2023 12:48
23
Benzer Şikayet Yaz