Olmayan Avea Bayii...

Harun Ş. |

25.11.2015 tarihinde Kayseri Talas Atatürk bulvarında Bil-tel iletişim Avea bayiine V***e' den Avea'ya geçmek istediğimi söyledim. Bana 1500 dk 1500 SMS ve 6 GB internet taahhütlü 39 olmadan 49 olduğunu söyledi.

Bugün itibariyle hat açıldı ve müşteri hizmetlerini aradım, bana taahhütlü 49 olduğunu söyledi ve bende bayiine gittim. Bayii tadilata girmiş. Müşteri hizmetlerini aradım ve anlattım. Bana öyle bir bayii olmadığını şikayet kaydı bile alınamayacağını söyledi. Peki ben size soruyorum. Adam koskoca Avea tabelalı dükkan açmış, çatır çatır hat satıyor. Maden böyle bir bayi yok, bu hatları nasıl alıyor ve bize veriyor?Hattı nasıl açıyor?Yanlış bilgi verdiriyorsunuz.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Harun Ş.
    30 Kasım
    19:45

    Avea paravan ve kayıtsız dükkanlar açtırıp sonra da dükkanın yaptığı işlemleri elinizde evrak yok diyerek kabul etmiyor. Sizin söylediğiniz bayii bizde kayıtlı değil diyor. Peki ben size soruyorum. Bu kadar hattı insanlara verip, bu hatlar hakkında işlemler yapabilen, hat açıp kapatabilen, koskoca Avea tabelasıyla işlem yapan Avea bayii değil de ne o zaman?