Olgun Grup Yetersizlik!

Fahrettin T. |

15.05.2015 günü Kayseri Olgun LPG bayisine 2005 Model BMW 3.18i model aracıma LPG taktırdım. 38 gün süre zarfında 5 kere arıza verdi. Hep uzun yolda iken oldu beni maddi ve manevi zarara uğrattı.

Aracımın takılan LPG ye uyumlu olmadığı kanaatindeyim. Oysaki beni yetkililer uyumlu olduğuna ikna ettiler. Ürünün iadesini talep ediyorum. 22.06.2015 tarihi itibarı ile aracım arıza durumundadır. Benzin ile seyahat etmekteyim. Başka marka LPG taktıracağım. Bu arada yaptığım maddi harcamalarında tekrar iadesini talep ediyorum, aksi halde yasal yollara başvuracağımı arz ederim.

Etiketler :

Kusurlu-Defolu Ürün Satışı Ürün İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  13:44

  Müşterimiz ile irtibata geçilmiş olup müşteri memnuniyeti adına gerekli girişimler başlatılmıştır.

  Saygılarımızla.
  Olgun Oto Teknik Destek

 • Fahrettin T.
  30 Haziran
  11:21

  15/05/2015 günü kısa bir süre öncesinde de belirttiğim gibi Landirenzo Marka LPG taktırdım ancak daha önce şikayetlerimi ve aracımın takılan ürüne uyumsuz olduğunu ve sürekli olarak arıza çıkardığını ve bu ürünü iade etmek istediğimi söylememe rağmen ilgili bayii görevlileri ile Bölge Müdürü olduğunu söyleyen yetkili iadenin alınamayacağını söyledi bende kendisine LPG yi taktırdıktan sonra faydalanamadı ğımı ve sürekli olarak Benzin kullanmak zorunda kaldığımı söyledim ben aracıma takılan üründen Memnun olmamama rağmen iade almakta diretmektedirler 28/06/2015 günü Sarız ilçesinde çalıştığımdan dolayı Kayseri çıkışında gaz aldım ancak aracım tüp Sistemine geçmedi.