26 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10707076

Oleg Cassini Pişti Listesi Asılsızlığı  Ve İlgisiz Müdürlük!

Bu soruna nereden başlamalı bilemiyorum. Mayıs sonunda Bağdat Caddesi şubesinden balom için Viola Chan grubunuzda olan 4xlvc3294v2_black kodlu elbiseyi almıştım. Elbiseyi alırken pişti listesinin var olup olmadığını sordum, evet cevabı alınca da bu elbiseyi alan var mı diye sorduğumda mezuniyetine katılacağım üniversitede olmadığını, hatta başka bir üniversite mezuniyetine bile satılmadığı bilgisini aldım.


En özel günlerimden birinde herkes gibi ben de pişti olma riskini almak istemediğim için pişti listesi tutulmasa riske atıp asla almazdım, verilen bilginin ışığında ürünü aldım. Tadilatlardan sonra teslim almaya geldiğimde bile birinin alıp almadığını sorduğumda kimsenin almadığı cevabını aldım. Mezuniyet günü elbisem ben dahil 3 kişinin üzerinde vardı.


Aldığım elbise her yerde satılan A--- elbiselerinden değil, sadece Oleg Cassini'nin sattığı özel Viola Chan serisinden bir elbise ve bana kimsenin almadığını söyleniyor, mezuniyete katıldığımda 2 kişinin üzerinde daha görüyorum? Verilen bilgi yalan beyandır, bir pişti listesi tuttuğunuzu söylüyorsanız nasıl aynı elbise 3 kişinin üzerinde olabiliyor?


Kurumsal bir firmasınız basit bir excel üzerinden hangi şubenizde hangi elbisenin hangi okula satıldığı bilgisini tutmak çok mu zor? En basit firmalar bile bunu yapıyor.


Bunu şikayet etmek için müşteri hizmetlerini aradığımda mail atın hemen dönüş yapacağız deniliyor 1.5 hafta dönüş yapılmayınca aradığımda müşteri ilişkileri hattı kapalı muhasebeden 5. aramamda düşürdüğüm kişi bir cep numarası veriyor şikayet etmem için, o numara da tabii ki telefonunu açmıyor.


Önceden müşterinizdim, bu son alışverişim olacak, çevremde müşteriniz olmayı düşünen tanıdıklarıma da bu olayı aktaracağım. En özel günümü size emanet etmişken beni hayal kırıklığına uğrattınız, telafiniz hakkında sizden acilen cevap bekliyorum.

Dilara Dilara 3.560 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler