07 Temmuz 2014
Yorum Yap
#2547183

Oleg Cassini Personeli Kaba Davrandı

Bağdat caddesi mağazadan büyük bir heyecanla gelinlik randevusu almamıza rağmen, biraz zoraki ve asık suratla karşılandık. Tamamiyle sahte ve "bitse de gitseler" tavrında davranıldı. Cinsiyet ve kimlik yine de vermek istemiyorum ama günün en can sıkıcı yanı; kasaya indiğimizde personelin arkamızdan konuştuğunu yakalamam oldu!


Hadi yine sesimi çıkarmadım çünkü yanımda büyüklerim vardı. Tabii ki bu basit davranışları karşısında, gelinliği almaktan vazgeçtim. İnsanlık hali herkesin kötü bir günü olabilir, fakat gelinlik satmak gibi insanların hayatının en önemli günlerinden birine hizmet ediyorsanız, biraz daha samimi, kibar ve sıcakkanlı olmalısınız diye düşünüyorum. Yine de teşekkürler.

Neslihan Neslihan 4.519 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Oleg Cassini Temsilcisi17 Kasım 2014

    Sayın Neslihan Başol; Sizinle Bağdat Caddesi mağaza müdürümüzün telefonla görüşmesi sırasında, teşekkürleriniz, paylaşmış olduğunuz fikirler ve öneriler dikkate alınmıştır. Sizleri yeniden mağazalarımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

  • Oleg Cassini Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Sayın Neslihan Başol, Öncelikle size yaşattığımız sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Şikayetiniz yetkili birimlere aktarılmıştır. En kısa sürede size dönüş sağlanacaktır. İyi günler dileriz. OLEG CASSINI

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler