21 Ağustos 2017 #9218433

Oleg Cassini Mağaza Yetkilisinin Haksız İthamları, Doğru Olanı İspatlamayı Reddetmesi!

Oleg Cassini Ankara Armada AVM'den, aldığım elbisenin her yerinde gündüz ve sarı ışıkta belli olmayan fakat flaşlı fotoğrafta belli olan leke veya kumaş hatası var. Mağaza yetkilisi kuru temizleme önerdi ve yaptırdı, lekelerin bir kısmı hala durmasına rağmen, mağaza yetkilisi "bence sorun yok"dedi. Değişim veya iade teklif etmek yerine merkeze bildireceğim dedi. Mağazadan çıktıktan sonra arkamızdan armış. Tadilattan sonra elbiseyi denemeden almama rağmen "deneyerek almışsınız, imza atmışsınız"diye ısrar etti. "kamera kayıtlarından bakalım haksız suçluyorsunuz" dememe rağmen kayıtları kontrol etmek yerine ısrarcı bir şekilde doğru olmayan ithamlarına devam etti. Aynı şekilde tadilat formunda da olmamasına rağmen "deneyip teslim aldım yazmışsınız"diye iftiralarına devam etti. "hayır, denedim değil, eksiksiz teslim aldım yazıyor! "demem üzerine formu göstermeden hızla arka odaya götürdü.

Pınar 4.011 Okunma

Cevaplar

  • Pınar23 Ağustos 2017

    Ürün ile ilgili üç kere mağazaya gittim; benim ile birlikte iki tane daha mağdur edilen müşteri vardı.

  • Pınar23 Ağustos 2017

    Ankara Armada AVM Oleg Cassini mağaza yetkilisi ile birlikte mağaza çalışanı müşterinin gözünün içine baka baka yalan söylüyor. Elbisede olan hata ile ilgili sorunu çözmek yerine başka nedenlerden müşteriye ısrarla haksız ithamlarda bulunuyorlar. Tadilattan sonra denemediğimi ve bunu kamera kayıtlarından görebileceğini defalarca söylememe rağmen, ısrarla kayıtlara bakmayı reddederek yalan iddialarında ısrarcı olmuşlar ve bu ithamları ile de ne yapıp ne yapmadığımı bilmediğimi savunarak kişiliğime saldırıda bulunmuşlardır.

  • Pınar21 Ağustos 2017

    Ankara Armada AVM Oleg Cassini mağazası, müşteri mağduriyeti yanında, mağaza yetkilisi, kamera kayıtlarına bakmayı reddederek haksız suçlamalarında ve ithamlarında ısrarcı davranıyor. Müşterilerin gözünün içine bakarak kolay bir şekilde yalan söyleyerek müşterinin yapmadım dediği şeyi yapmışsın diye ısrar ederek müşterilerin kişiliklerine saldırıda bulunuyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön