Oleg Cassini İlgisizlik ve Kalitesi Düşük Ürün.

Onur A. |

Oleg Cassini Bursa'dan nişan kıyafeti aldım. Satana kadar ellerinden geleni yapıp nişanlımın ayakkabısını bile kendi elleri ile giydirip alacağımızı söyledikten sonrada kabine girip sırtında ki fermuarı açmaya bile tenezzül etmediler. Parayı aldıktan sonra ’ne halin varsa gör’ tavrına girilmesi beni üzdü. İkincisi Kıyafetin tadilatı bitti denilip teslim edildi.

Bu konuda duyarlı biri olmasam kıyafeti eksiksiz teslim aldım deyip imza atıp bütün yapılanı üstüme almış olacaktım. Uyardıktan sonra ‘aa yapılmamış mı pardon’ diyerek alaycı bir dille dalga geçilmesi ve 1 defa çekim için giydikten sonra kıyafetin dikiş yerlerinde açılma gevşeme ve sökülme tarzı problemleri olması. Teşekkür Oleg Cassini!

Etiketler :

Dikiş Bayi Personel Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur A.
  11 Ağustos
  15:47

  Oleg cassini den aldığım elbise için iade talebinde bulunmuştum. Elbiseyi göndermemi ve inceleme yapılacağı belirtildi. İnceleme sonucunda paramın iade edileceği belirtildi. Kargo ile gönderdiğim elbisenin faturası kargo şirketi tarafından kaybedildiği halde elbiseyi geri alınmasında yardımcı olan bursa olegcassini Mağaza Müdürü Şeyda PEKER Hanımefendiye ve Mağaza Md. Yrd. Burcu EREL Hanımefendiye ilgi ve alakalarından dolayı Teşekkür ederim.

 • Onur A.
  07 Ağustos
  15:36

  Diğer talep ve sorunlarımı dün mail olarak ilettim ama hala cevap gelmedi. ilginiz için teşekkür ederiz sayın yetkili.
  Onur ALDEMİR

 • 07 Ağustos
  14:55

  Sayın Onur Aldemir,

  Konuyla ilgili Mağaza Müdürümüz sizinle telefonda görüşmüş ve konuyla ilgili size yardımcı olmaya çalışmıştır. Diğer talep ve sorularınız varsa bize bildirmenizi rica ederiz, Bursa Mağaza yetkililerimiz sizinle yeniden irtibata geçecektir.

  İlginize teşekkür ederiz.
  OLEG CASSINI