26 Ekim 2016 #6777502

Okyanus Yayıncılık Parasını Ödememe Rağmen Kitabımı Göndermediler

Okyanus yayıncılık 27 Eylül 2016' da okuluma örnek kitap yollamıştı (lise 9 fizik kaynak kitapları, 3 adet). Kitapları beğendim aynı gün 10.sınıf için sipariş verdim, kredi kartıyla ödedim. Sipariş no., kargo takip falan derken epey bir zaman geçti ve kargoya dahi vermediklerini anladım. Aradım İstanbul merkezlerini bir bayan çıktı, Aras Kargo'yla sorun yaşadıklarını, kargo sebebiyle ulaştıramadıklarını söyleyip, özür beyan ederek kendisinin bizzat ilgileneceğini söyledi.


Yine bir zaman bekledim, gelmeyince telefon açtım. Telefonuma bakan olmadı. İnternet sayfasından ulaştım. Yine özür, kusur falan filan ama gönderen olmadı. Maillerede cevap vermediler. Bende parayı bedava gönderdikleri kaynak kitaplarına sayın dedim dosyayı kapattım. Adamın kitapları güzel alın derim ama kesinlikle internetten değil, kitap evlerinden alın.

Sönmez 1.573 Okunma

Cevaplar

  • Sönmez'in Teşekkür Mesajı13 Şubat

    Teşekkürler

  • Sönmez29 Ekim 2016

    İlgilerinden dolayı Okyanus Yayıncılık adına Duygu duman hanımefendiye çok çok teşekkür ederim.

  • Okyanus Yayıncılık Temsilcisi27 Ekim 2016

    Okyanus Yayıncılık olarak müşterimizin yaşamış olduğu sıkıntılardan dolayı müşterimizden özür dileriz. Sezon yoğunluğumuzdan dolayı bazı gecikmeler, aksaklıklar yaşanmıştır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Konu ile ilgili müşterimizin mağduriyetini hemen giderip gereği ne ise yapma arzusunda olduğumuzu bildirmek isteriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön