23 Aralık 2015

Okyanus Kolejleri Halkalı Şubesi Yönetimi İlgisizliği ve Mesleki Acemilik!

Ben okyanus koleji halkalı 1-a sınıfı öğrencilerinden ……… velisi m. a. s. ö.

Kasım 2015 başında bize yakın olması sebebiyle Halkalı Okyanus Kolejini seçtik. Kayıt oldu 1 hafta sonra oğlunuz kavga ediyor diye çağırılmaya başladık. Psikiyatrik sorunu var ilaç başlansın dendi. Panik ile 2 kez Cerrahpaşa Üyniversitesi çocuk psikiatri gördü ve sonuç: oyun çocuğu:) kavga sebebi olarak psikolog etkiye tepki veriyor (yani dalga geçilirse, bağırılırsa, dışlanırsa gibi durumlarda) bunu kontrol altına alalım dedi. Sınıftaki 2-3 dürtü kontrolü olmayan çocuk kızdırmaya devam etti. Oğlumda davranışlarına devam etti. 1.5 ay sonra oğlunuzu okuldan atıyoruz dendi. Gerekçe olarak diğer veliler istemiyor dendi. :)

Mehmet 11.562 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet10 Ocak

    Herhangi bir geri dönüş tarafınızdan sağlanmadı. Kuru bir mesajla geçiştirdiniz. Devlet okulunda şu an gayet mutlu. Sorun daha önce belirttiğim gibi oğlumda değil sizin gibi yöneticilerdeymiş.

  • Okyanus Kolejleri Temsilcisi24 Aralık 2015

    Merhaba Mehmet Ali Bey. İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Ayrıca talep, şikayet ve önerilerinizi direkt olarak http://www.okyanuskoleji.k12.tr/iletisim adresimizden ilgili birimlerimize iletebilirsiniz. Okyanus Kolejleri'ne gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla Okyanus Kolejleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön