21 Ocak 2014

Okyanus Kolejleri Fiyat Hakkında Dönüş Yapmadı

Oğlum için Halkalı Okyanus Koleji'ne gittik. Görevli ile görüştük eğitim ve okulun fiziki yapısı ile ilgili bilgi aldık. Sonra tabi ki hanım efendi bize fiyatı söyledi. Biz de uygun olmadığını kendisi Aklımızdaki fiyatı söyledik. Müdürünün toplantıda olduğunu onunla görüşmesi gerektiğini olumlu , olumsuz bize döneceğini söyledi eşim ve benim telefon numaramızı aldı ve bir dahada geri dönmedi.

Yakıştıramadım. Öğrenci adayı olan bir aileyi bu kadar önemsememesi beni çok şaşırttı. Yeni bir kampüs acemiliklerine mi vermek gerek bilemiyorum ama olumlu, olumsuz fikir bildirmek üzere aramalarını bekledim yakıştırmadım. Her şeyden önce insana verdiği değer hiç hoşuma gitmedi ki bu kurumlar insan eğitiyor.

Bundan sonra arasa bile benim gözümde eksi puanı sabittir, ilgililerin bilgilerine.

Dilek 13.439 Okunma

Cevaplar

  • Dilek'in Teşekkür Mesajı03 Mart 2014

    Görevli arkadaşla tekrar görüşme ayarlandı ve yapıldı , yinede ilginize teşekkür ederim henüz karar aşamasındayız her iki taraf içinde hayırlı olsun .

  • Okyanus Kolejleri Temsilcisi03 Mart 2014

    Dilek hanım iyi günler, Şikayetiniz ile ilgili durum değerlendirmesi sonucunda sizi bilgilendirmeyi uygun gördük. Kurum disiplini çerçevesinde veli ve öğrenci memnuniyetini ilke edinmiş bir kurum olarak maruz kaldığınız durumdan son derece üzüntü duyduğumuzu belirtmek isterim.Yaşanan olay,acemilikten ziyade yoğunluğun verdiği bir hata olarak değerlendirilebilir ki bunu da bir mazeret olarak sunmak değildir amacım.Görüştüğünüz arkadaşımızın,hepimiz gibi nadirde olsa hatalar yapabileceği ve unutabileceği gerçeğini de bir hoşgörü notu olarak kenarda tutmanızı rica ederim.Tabi ki bu hataların en aza inmesi yada hiç olmaması yöneticiler kadar siz değerli velilerimizin uyarı ve önerileriyle mümkün olacaktır.Yaşanan durum ile ilgili okul müdürümüzün ve yönetimimizin büyük üzüntü duyduğunu belirtmek isterim. Hatamızı telafi edebilmek amacıyla sizi tekrar kampüsümüze bekler içinizdeki kırgınlığı bir nebze olsun giderebildiğimizi ümit ederim. Halkalı Okyanus Koleji Kurumsal Tanıtım Müdürü R. Onur Babaç

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön