Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Okmeydanı Ağız ve Diş Merkezi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Necmettin sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi

Okmeydanı Ağız Ve Diş Merkezi Okmeydanı İnsanları Mağdur Etmesi

179
Necmettin
Necmettin 13 Aralık 2022 08:52

10 Gündür randevu bulamadığım hastanede. İki gündür acile diş tedavim için gidiyorum. Önceki gün bana saat 16:00'da teknisyenlerin çıktığını söylediler. Başhekimliğe çıktım. Yapacak bir şeyin olmadığını söyleyerek beni geri gönderdiler.

Yarın gelin yardımcı olacaklarını söylediler. Ertesi gün saat 8:00 de gittim bu sefer de başka bit sıkıntı çıkardılar. Yok biz bunu acilde yapmıyoruz diyerek. Beni geri çevirdiler. On gündür mağdurum. Yardımcı olan hiç kimse yok. Ne yapalım yani bizde mi hekimlere karşı mı gelelim. Adeta bana ayrımcılık yapıyorlar. Tek isteğim herkesin işini yapması, adam katılmadan, ayrımcılık yapmadan görevi olan vatandaşlara yardımcı olup mağduriyetlerini gidermeleri.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
5.341
12 Aralık 2022

Okmeydanı Ağız ve Diş Merkezi Hastane Şikayeti /boş Randevu Yok

İstanbul /Kağıthane Okmeydanı ağız ve diş Hastanesi (devlet) aylardır diş ve çene cerrahisine randevu alamıyorum. Doktorum acilen 20lik dişlerimin çekilmesini söylüyor, siz randevu veremiyor musun diye sorduğumda da öyle bir yetkisinin olmadığı sadece yaşlı hastalara öncelik verildiğini söyledi. Aci...

profile
144
19 Ekim 2022
profile
Ömer sonuçtan çok memnun

Okmeydanı Ağız ve Diş Merkezi Röntgen Saçmalığı

Okmeydanı ağız ve diş sağlığı merkezine randevu aldım. Tam 15 gün sonra geldim. Tam 1 saat röntgen sırasında bekledim. Böyle büyük bir alan ve hasta k...

profile
7.474
27 Nisan 2022

Okmeydanı Ağız ve Diş Merkezi İnsan Bir Muayene Eder

Okmeydanı acil ağız ve diş sağlığı hastanesinde Doktor Meltem Bayrak Bal eli ensesinde muayene bile etmeden kafasına göre ilaç yazıp muayene etsem ne değişecek deyip yolladı. Böyle terbiyesizlik olmaz... Çürük mü var iltihap mı belli olmadan ayıptır.

Okmeydanı Ağız ve Diş Merkezi İnsan Bir Muayene Eder
  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .