Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Okcupid Premium Üyelik İptali Ve Paramın İadesi

profile
20 Mayıs
2.705

Okcupid uygulamasından Premium üyelik almıştım 1 aylık olduğu yazıyordu. Ben de yenilenen bir şey olduğunu düşünmedim. Hatta üyelik iptali yapmak için playstore ® aboneliklerime girdiğimde orada da herhangi bir üyelik görmediğim için üyeliğin yenilenebileceğini düşünmedim. Fakat yenileniyormuş, banka dökümlerimde fark ettim. Uygulamanın yardım bölümüne girdiğimde program donuyor. Açılmıyor. Elimizi verdik. Kolumuzu kaptırdık. Üyeliğinin iptalini istiyorum. Ayrıca açık olmadıkları ve aldatmaya yönelik davrandıkları için paramında iadesini istiyorum. Hem abonelik işlemlerinde iptal yok, hem de yardım menüleri çalışmıyor. Gizlilik ayarlarına girilmiyor.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

1

Okcupid Uygulaması Premium Üyelik İptal Edilmemesi

profile
1 hafta önce
84

Okcupid uygulamasından geçen ay Premium üyelik aldım. 1 aylık satın aldım ve yenilenmemesi için üyeliğimi iptal ettim Google Play store'den. Buna rağmen bugün kredi kartımdan 18.86 USD tekrardan çekmişler. Daha önceki senelerde de başıma bu durum gelmişti. Her seferinde aynı problemi yaşıyorum. Ücre...

Okcupid Adıma Hesap Açılmaya Çalışılıyor

profile
1 hafta önce
129

Okcupid diye bir site varmış ve bana SMS geldi. Biri telefon numaramla buralara üye olmak istiyor. Hep benim numaram mı denk geliyor. Cins cins yerlere adıma üye olunmaya çalışılıyor benim okcupid açmak gibi niyetim yok açılmışsa da hemen iptal edin lütfen.

Okcupid Üyelik İptal Edilmiyor

profile
4 hafta önce
84

OkCupid üyeliğimi iptal etmek istediğimde PayPal veya kredi kartı ile satın aldığım bu aboneliği iptal etmek için buraya tıkla seçeneğine tıkladığımda link açılmıyor ve iptal sağlayamıyorum. Bu yüzden kartımdan yine ücret çekildi. İptal etmek istiyorum. Konu hakkında yardım bekliyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Kadir

Hesabı silsek nasıl olur

Ertan

İşe yarıyor mu?

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz