12 Eylül 2013 #2007555

Okan Üniversitesi Ders Programı Kesinleşmiyor!

SHMYO Radyoterapi bölümünü kazandım. Bir ay boyunca haftada en az üç kez aramama karşın ders programını, henüz kesinleşmediği gerekçesi ile öğrenemedim ve hiç bir bölüm öğretim görevlisi ile "burada değiller" gerekçesi ile görüşemedim. Ders programını, kayıtların kapanmasına iki gün kala giderek -1. kat da ki bölüm koridorunda ilgili birim mühürsüz ve imzasız olarak duvara iliştirilmiş halde gördüm ve telefonumla görüntüsünü aldım.


Okul içinden konuştuğum bazı öğrenciler ise o ders programlarının keyfi veya zaruri olarak değişebildiğini boşuna güvenmemem gerektiğini belirttiler. Umarım öyle bir şey olmaz, şu an web sayfasında halen hiç bir açıklama veya ön bilgi yok.

Aslıhan 1.783 Okunma

Cevaplar

  • Aslıhan21 Eylül 2013

    SHMYO Ders Programları gün itibari ile ilgili sayfasında yayınlanmıştır. Ayrıca Radyoterapi programının önceden panoda yer alan, daha önce bir üniversitede okuyarak muafiyet dilekçesi vermek isteyen öğrenciler için hazırlanan ders listesi ile aynı olduğunu görmüş bulunmaktayım. Bu konudaki hassasiyetleri için Okan Ü. / SHMYO na teşekkür ederim.

  • Aslıhan20 Eylül 2013

    İlgi ve merakla beklemekteyim...

  • Okan Üniversitesi Temsilcisi12 Eylül 2013

    Merhaba, Öğrencimiz ile irtibata geçilmiş, panodaki duyurunun, daha önce bir üniversitede okuyarak muafiyet dilekçesi vermek isteyen öğrenciler için hazırlanan ders listesi olduğu belirtilmiş ve ders programının 1 hafta içinde internet sitemizden (okan.edu.tr) duyurulacağı iletilmiştir. Okan Üniversitesi Kurumsal İletişim ve Tanıtım Direktörlüğü 444 6526 [email protected] okan.edu.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön