09 Aralık 2017
Yorum Yap
#9872939

Okan Üniversitesi Hastanesi Randevu Alıp Gittim Ama Muayene Olmadım

Bugün saat 8.30'da nöroloji doktoruna randevum vardı. Özellikle çağrı merkezinden rica ettim. En erken zaman dilimine vermesi için fakat saat 9.30 oldu. Ben hala doktoru oturduğum yerden beklemekteydim. Kendi aralarında bayanlar fısır fısır konuşuyorlardı. Doktorun kongresi varmışta mış mış... Beyefendinin telefonu uçak modunda kalmış. Bu bir bahane olamaz. Hastaneye geç gelmesinin sebebi çok daha başka olduğunu sizde bende biliyoruz.


Hastalar geç kaldığında asla içeri almazsınız ama doktor beklettiği zaman yerlere göklere doktorunuzu sığdıramazsınız. Bugün 9.50'de hastaneden çıktığımda doktor hala gelmemişti. Hasta haklarına başvurumu yaptım. Böyle bir ihmalkarlık asla kabul edilemez. Eğer gelemeyecekse asistanlarının hastaya bunu bildirmesi gerekiyor. Ben belki şehir dışından geliyorum? Ek olarak utanmadan hastane otopark parası alıyor. Elim bomboş dönerek otopark parası aldınız.

Hilal 6.178 Okunma

Cevaplar

 • Hilal11 Ocak

  Bana hiçbir geri dönüş yapılmadı. Neden yalan söylüyorsunuz? Kesinlikle beni kimse aramadı

 • Okan Üniversitesi Hastanesi Temsilcisi09 Ocak

  Sayın Hilal Ş. 08.01.2018 tarihi itibariyle sikayetvar.com aktif üyeliğimiz gerçekleşmiş olup, Şikayetinizle aynı tarihte, diğer iletişim kanalları (yüz yüze görüşme) aracılığı ile yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve tarafınıza dönüş yapılmıştır. Sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için Okan Üniversitesi Hastanesi olarak teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

 • Hilal25 Aralık 2017

  Hala arayan veya soran yok. Çok güzel devam edin böyle. Yalnız ben her yer de anlatıyorum. Bilin istedim

 • Hilal20 Aralık 2017

  Hala hiçbir geri dönüş sağlamadılar.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler