Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Okan Üniversitesi Hastanesi Botoks İşleminde Beklenmedik Sonuçlar

Elif
13 Mayıs 10:34
415

26 Nisan 2024 günü Okan Üniversitesi Hastanesi Acıbadem şubesinde Dr. B**** S*****, alın ve kaz ayakları bölgesine botoks işlemi uyguladı. Aynı doktor, üç gün önce de arkadaşıma alın bölgesine botoks yapmıştı. İkimiz de daha önce botoks deneyimi yaşamış ve hiç sorunla karşılaşmamıştık. Ancak bu sefer benim bir kaşım yukarıda kaldı, arkadaşımın ise gözü kapandı. Doktorun özensiz ve dikkatsiz olduğunu düşünüyorum.

Okan Üniversitesi Hastanesi Botoks İşleminde Beklenmedik Sonuçlar
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Valentin

Çok geçmiş olsun ama göz kapanmasının nedeni: botox sonrası en en en az 4 saat kesinlikle azıcık bile eğilmemesi lazım telefonu bile havaya kaldırmalı bakarken. Yüksek yastıkta sırt ustu uyumalı botox yerine otursun gözüne inmesin diye. Yapan kisi belirttiyse hatası yok, ama belirtmedi ise yaptığı hata. Çok geçmiş olsun sizlere. Yaptırmadan önce vitamin, antibiyotik, kafein, kan sulandırıcı almamalı 1 hafta öncesinden ve sonra asla öne eğilmemeli, yan ve yüz üstü yatmamalı.

Elif

Yapan sorumsuz doktor asla belirtmedi bunu. Ben şu an öğreniyorum bunları ilk defa. Arkadaşımın suratı bir göz yarım kapalı. Güzelleşmek için gittik sonuç bu. Bir dönüş bile yapmıyorlar. Asla bir daha gitmeyeceğim bir hastane Okan Üniversitesi Hastanesi

Benzer Şikayetler

Okan Üniversitesi Hastanesi Acil Banko Personel Bilinçsizliği

Fatma
06 Haziran 09:22
222
1

Okan Üniversitesi Hastanesi Sonradan Ibanla Para Talep Ediyor

Yeşim
16 Mayıs 12:04
118
1

Okan Üniversitesi Hastanesi Fatura İptali Hakkında

Taner
01 Mayıs 00:08
1.101
Benzer Şikayet Yaz