27 Ocak 2014

Öğrenci Olduğum Halde İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesintisi Yaptı!

Üniversite öğrencisiyim ve hesabıma 02.01.2014 tarihinde İstanbul'dan hesabıma havale yapıldı. 2 gün sonra gittiğimde parayı çekmek için hesabımda 8.44 kuruş kaldığını gördüm ve kendi şubeme bulunduğum yerden mektup yollattırdım paranın iadesi için yalnız bankam bana dönüş yaptığında mektubunuz genel müdürlüğe gönderildi.

Genel müdürlük ne onay verecekse ona göre işlem yapılacak denildi. Fakat bekliyorum kaç gündür haber yok. Öğrenci olduğum halde o paranın bana iade edilmesi lazım. Ama sözde genel müdürlük öğrenciliğin devam edip edilmediğini kontrol etmek için böyle bir yol izlemeye başlamış. Bulunduğum yerde böyle bir olay yok iade yapıyorlar.

Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Melek 32 Okunma

Cevaplar

  • Melek 27 Ocak 2014

    Ve tüm şikayet yazanlara aynı mesajı yolluyorsunuz çözüm nedir burda anlamış değilim. Öğrenciyi resmen madur ediyorsunuz.

  • Melek 27 Ocak 2014

    Bu olay ne zaman bana bilgi olarak verilecektir. Bekliyorum ne zamandır.

  • İş Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön