25 Aralık 2013

Odmo.com.tr Ürünün Arkasında Durmuyor!

30 Eylül tarihinde siparişini vermiş olduğumuz ve 15 gün sonra teslim edilen koltuklarımız daha ilk taksiti ödenmeden 2 ay içerisinde konuşmaya başladı ( gıcırtılarla ). Firmaya servis yazdırdık ve 15 gün içerisinde arayıp geleceklerini söylediler. 15 gün sonra 2 kere uğramak ve 3 kere telefon açmak kaydı ile servisin beni aramadığını bildirdim.

Şirketin müşteri ilişkileri numaraları ve fabrika numaraları devamlı meşgul ( bozuk yada kapalı ). En son koltuğu imal eden arkadaşın numarasını isteyip kendisi ile konuştum ve gelip bakacağını söyledi. Bu arada imalatçı firmaya dışarıdan iş yapan başka bir arkadaş. Ürünleri satana kadar pazarlama süper ama içi beni dışı sizi yakar. Odmo.com.tr için düşünün!

Cengiz 1.199 Okunma

Cevaplar

 • Cengiz 29 Ekim 2014

  Aslı hanım buradan cevap vereceğinize arayıp haberdar etseniz daha başarılı olur. 23 ekim de arayıp 25 ya da 27 ekimde teslim edilecek olan koltukları( söz vererek) 29 ekimde ben arayıp hala 30 Ekim'e salladığınızı sizden öğreniyorum. Allah sizi bildiği gibi yapsın.

 • Odmo Mobilya Temsilcisi23 Ekim 2014

  MÜŞTERİMİZE GEREKEN BİLGİ VERİLDİ EN KISA ZAMANDA DÖNÜŞ YAPILACAKTIR...

 • Cengiz 23 Ekim 2014

  1 yıl geçmesine rağmen servis yetersizliği, müşteri ilgisizlik ve kalitesiz mobilyalar dan hala kurtulamadık. Kesinlikle odmo mobilyayı tavsiye ETMİYORUM

 • Odmo Mobilya Temsilcisi20 Ağustos 2014

  MÜŞTERİMİZE GEREKEN BİLGİ VERİLMİŞTİR EN KISA ZAMANDA SORUNU ÇÖZÜLECEKTİR...

 • Odmo Mobilya Temsilcisi15 Ağustos 2014

  cengiz bey 0850 520 00 77 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.. şikayetiniz elimize ulaştı en kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır...

 • Cengiz 25 Haziran 2014

  Odmo Mobilya icra davasına kadar sürükledikten sonra koltukları değiştirme talebimizi kabul etti. Fark ödeyerek almış olduğumuz başka bir koltuk takımı da hatalı bir şekilde üretilmiş olup teşhir ürünleri ile gönderilen mobilyanın kalitesi kesinlikle tutmuyor. Tekrar servis bekliyoruz çözüm yoluna gidilmez ise bu sefer para iadesi için dava açacağım. Bu firmanın önünden bile geçmeyin derim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön