Odmo.com.tr Ürünün Arkasında Durmuyor!

Cengiz A. |

30 Eylül tarihinde siparişini vermiş olduğumuz ve 15 gün sonra teslim edilen koltuklarımız daha ilk taksiti ödenmeden 2 ay içerisinde konuşmaya başladı ( gıcırtılarla ). Firmaya servis yazdırdık ve 15 gün içerisinde arayıp geleceklerini söylediler. 15 gün sonra 2 kere uğramak ve 3 kere telefon açmak kaydı ile servisin beni aramadığını bildirdim.

Şirketin müşteri ilişkileri numaraları ve fabrika numaraları devamlı meşgul ( bozuk yada kapalı ). En son koltuğu imal eden arkadaşın numarasını isteyip kendisi ile konuştum ve gelip bakacağını söyledi. Bu arada imalatçı firmaya dışarıdan iş yapan başka bir arkadaş. Ürünleri satana kadar pazarlama süper ama içi beni dışı sizi yakar. Odmo.com.tr için düşünün!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cengiz A.
  29 Ekim
  11:30

  Aslı hanım buradan cevap vereceğinize arayıp haberdar etseniz daha başarılı olur. 23 ekim de arayıp 25 ya da 27 ekimde teslim edilecek olan koltukları( söz vererek) 29 ekimde ben arayıp hala 30 Ekim'e salladığınızı sizden öğreniyorum. Allah sizi bildiği gibi yapsın.

 • 23 Ekim
  16:55

  MÜŞTERİMİZE GEREKEN BİLGİ VERİLDİ EN KISA ZAMANDA DÖNÜŞ YAPILACAKTIR...

 • Cengiz A.
  23 Ekim
  15:33

  1 yıl geçmesine rağmen servis yetersizliği, müşteri ilgisizlik ve kalitesiz mobilyalar dan hala kurtulamadık. Kesinlikle odmo mobilyayı tavsiye ETMİYORUM

 • 20 Ağustos
  12:40

  MÜŞTERİMİZE GEREKEN BİLGİ VERİLMİŞTİR EN KISA ZAMANDA SORUNU ÇÖZÜLECEKTİR...

 • 15 Ağustos
  13:16

  cengiz bey 0850 520 00 77 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.. şikayetiniz elimize ulaştı en kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır...

 • Cengiz A.
  25 Haziran
  09:52

  Odmo Mobilya icra davasına kadar sürükledikten sonra koltukları değiştirme talebimizi kabul etti. Fark ödeyerek almış olduğumuz başka bir koltuk takımı da hatalı bir şekilde üretilmiş olup teşhir ürünleri ile gönderilen mobilyanın kalitesi kesinlikle tutmuyor. Tekrar servis bekliyoruz çözüm yoluna gidilmez ise bu sefer para iadesi için dava açacağım. Bu firmanın önünden bile geçmeyin derim.