12 Kasım 2015

Odmo Mobilya 1 Yıldır Ürünlerime Destek Veremiyorlar!

1 yıl önce aldığım yatak odası TV ünitesi ve oturma grubumdaki sorunları çözemiyorlar, en son orta sehpa mı aldılar halen getirmediler. Servis numarası mobil hat defalarca aramamıza rağmen telefonları açmıyorlar. Mağazalar Allah'a emanet. Her defasında özür dileyip her defasında aynı şeyleri yaşatıyorlar.

Gencturk 516 Okunma

Cevaplar

  • Gencturk23 Kasım 2015

    Halen şikayet ile ilgili geri dönüş olmadı...

  • Gencturk20 Kasım 2015

    Bu arada ürünü detaylı incelediğimizde üründe hasar meydana geldiğini gördük. Kaplamaları kırılmış muhtelif yerlerinde darbeden kaynaklanan ezikler mevcut üzerini kapatmak için müdahale edilmiş fakat becerememişler. Kesinlikle alışveriş yapmayın. Ayrıca ürün tesliminden 2 gün sonrada gardırop'umuz kırıldı gidip kendim başka yerde yaptırdım bunları arasam yine 7 8 ay beklerdim ve yapılmadan gelirdi.

  • Gencturk16 Kasım 2015

    Eve ürünüm Cumartesi günü geldi, garanti kapsamına alınmadı ürün eve teslim edildiğinde aynı haliyle teslim olmuştu 1 yıla yakın süredir ürünü aldıramadık ve yapılmadan geri geldi üstlik dahada hasarlı ne bir korumaya saılmış ne de silinmiş depoda bekletilmiş. Tüketici hakem heyetine baş vuracağım. Elimden geldiği kadarda bu firmanın kötü reklamını yapacağım, hatta kararlıyım her cumartesi günü evde dinlenmek yerinde mağazalarının kapısının önünde bekleyip içeri giren müşterilerine mağduriyetimi anlatacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön