03 Eylül 2013

Ödenen Faturam Avea'nın Sisteminde Görünmüyor!

Avea'nın web sitesinden otomatik ödeme talimatıyla faturamı ödemiş olmama rağmen sisteminizde bu ödemem görünmemektedir. Banka ektremde ödendiğine dair bilgiler mevcuttur. Son on gündür müşteri hizmetleriyle görüşmelerimde ve 10 dan fazla fax çekmeme rağmen sorunum çözülememiştir.

Çağrı merkezinizden verilen farklı fax numaralarına yolladığım tüm faxların iletim raporları mevcuttur. Buna rağmen faxlarımın hala ellerine ulaşamayıp sorunumun çözümüne yönelik bir adım atılmamasını anlayamıyorum. Çağrı merkezindeki her çalışan sorunu geçiştirip daha sonra arayın deyip ertelemektedir.

Gokhan 36 Okunma

Cevaplar

 • Gokhan07 Eylül 2013

  aynı şeyler farklı şekillerde söyleniyor sadece yaptıkları bu,elimde referans numarasına kadar yatıdığım faturanın detayları var kendi sitenizden yatırdığım parayı görmüyorsunuz ,daha önce onlarca kez çağrı merkezini aradım mail adresi istedim yok dediniz buraya yazdıktan sonra bir mail adresi vermeyi akıl edebildiniz.etrafımda kim varsa numarasını taşıtmaya başladım avea'dan hiçbir şekilde hizmet almayı düşünmüyorum bir daha.son kez mail olarak istediğinizi tekrar göndercem yine ilgilenmezseniz hiç bir çaba sarf etmeden tüketici mahkemesine gitcem onlarla muhatap olursunz artık.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 05.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Gokhan04 Eylül 2013

  Avea'nın klasik size dönüş yapılacaktır mesajı her yerde geçerliliğini koruyor ama bir türlü dönüş yapılmıyor.çağrı merkezindeki her çalışan size birkaç saat sonra dönüş yapılacaktır diyor,aynı şey burda ki mesaj içinde geçerli ama bir türlü ne sorunumuz çözülüyor ne dönüş yapılıyor.faturayı web sitesinden otomatik ödediğim halde görünmüyor diye ikinci kez ödedim.15 defa faks çektim on gündür bununla uğraşmaktan yoruldum artık.

 • Gokhan04 Eylül 2013

  malesef çağrı merkezindeki her arkadaşın cevabı da bu oluyor biz sizi daha sonra arayıp bilgi aktaracağız.ama on beş gündür arayan olmadı hala.hakkımda hukuki işlem başlatılacağı söylendi faturamı yatırmazsam ve dün son günü olması sebebiyle ikinci kez ödemek zorunda kaldım.yaptığınız işin ciddiyeti reklamınızı da etkileyecektir.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön