15 Ekim 2015

Odeabank Şube Personelleri Davranışları!

Odeabank Nişantaşı Şube'deki personellerin davranışları etik olmamakla birlikte iş sınırlarını zorlamaktadır. Şubenin amacı müşterisine hizmet vermektir; Maaşlı çalışanlarının telefon görüşmeleri, masadan masaya gezerek konuşmaları ya da aşağı yukarı inerek ortada boş dolaşmaları için temin edilmemelidir. Eğer bu konuda aksi düşünülüyorsa kamuya açık bir yerde Odeabank şube açmamalıdır! Açtığı şubelerdeki personelleri de müşterisine hizmet vermesi için temin etmelidir.

Utku 285 Okunma

Cevaplar

  • Utku22 Ekim 2015

    Sayın Yetkili, konu ile ilgili Nişantaşı Şubesi Bireysel Müşteri Temsilcisi Özgür Bey tarafından arandım; zamanım kısıtlı olduğundan görüşme yapılmadı. Şubeye giderek konuyu ileteceğimi, bundan sonraki süreçte durumun tekrar yaşanması halinde fiziki anlamda şube sınırları içinde ahlâk kurallarını zorlayan bi durumla karşılaşmam halinde emniyet güçlerinden destek alacağımı iletirim.

  • Odeabank Temsilcisi15 Ekim 2015

    Değerli müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. En kısa sürede müşterimize bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz, bankamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi www.odeabank.com.tr sitemizdeki “Bize Ulaşın” linki ile ya da 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Odea Bank A.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön