14 Ağustos
Yorum Yap
#10786669

Odeabank Muhatap Yok Dönüş Yok Mağdur Var!

Odeabank defalarca kredi kart başvuru yaptım sonuç alamadım. Ben SGK var çalışıyorum gelirim de var ama banka olarak bana bir kredi kartı konusunda yardımcı olmuyorsunuz, geçmişte yaşanan sıkıntım, ben bıçaklı saldırıya uğradım ve hacizlik olmuştum bunların hepsini kapattım hiç borcum yok, icralık durumun yok, hepsi kapalı icradan kapatıldı. SGK var maaş yazım var ama bana yardımcı olunmuyor. Defalarca Odeabank'a yazdım başvuru yaptım 'a yazdım sonuç alamıyorum yardımcı olan kimse yok.


Konuyu ayrıca tekrardan sayın cumhurbaşkanımıza yazacağım yazılı olarak sizden ricam bu konuda bana yardımcı olmanız bir kredi kartı konusunda Odeabank 'ta muhatap yok ne şube, ne genel müdürlük, ne de şikayet birimi! Konuyla ilgilenen yok beni mağdur eden Odeabank var.


Konuyla ilgili yardımcı olmanızı talep ediyorum konuyu ayrıca sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan' a da yazacağım, CİMER' le de paylaşacağım.

Hakan 719 Okunma

Cevaplar

  • Odeabank Temsilcisi14 Ağustos

    Değerli müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. En kısa sürede müşterimize bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz, bankamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi www.odeabank.com.tr sitemizdeki “Bize Ulaşın” linki ile ya da 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Odea Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler