13 Aralık 2013

Odeabank Kart Limitini Artırmıyor!

Evraklar gönderdim. Aradım ve konu aranacağım söylendi. İstenen evraklara rağmen arayan olmadı. 1 hafta sonra tekrar aradım acil olarak not aldılar ve halen limit 1 TL Ayrıca banka kart sözleşmesini imzalatırken araya Kredili Mevduat Hesabı açılacağına dair bir imza bölümü koymuş. Sözleşmeyi getiren kuryeye bankanın kendisine bu bölümü de imzalatması gerektiği belirtilmiş, imzalamadım tabii.


Müşteri temsilcisine bu etik dışı durumu aktardığımda yani isterseniz imzalarsınız sizi düşündüğümüz içindi yanıtı almak da hoş değildi. 1 TL limitle şimdi kendime sakız alabilirim sanırım bu kartla. Teşekkürler Odeabank...

Vedat 257 Okunma

Cevaplar

  • Odeabank Temsilcisi17 Aralık 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 17.12.2013 tarihinde telefon yolu ile bilgi verilmiştir. Değerli müşterimiz, bankamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi www.odeabank.com.tr sitemizdeki “Bize Ulaşın” linki ile ya da 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Odea Bank A.Ş.

  • Vedat16 Aralık 2013

    Limit artırım talebinizin değerlendirilebilmesi için Bankacılık Hizmet Sözleşmenizin bilgileriniz altında kayıtlandırılması gerekmektedir. Söz konusu sözleşmenizin Bankamızda bulunan bilgileriniz altında henüz kayıtlandırılmadığı belirlenmiş olup limit artırımı talebinizi ilerleyen dönemde iletmenizi rica ederiz... ŞEKLİNDE BİR CEVAP ALDIM... SANIRIM BU TAMAMEN BANKANIZIN SORUNU... KAYITLANDIRIN O ZAMAN ARKADAŞ NEYİN KAFASI BU..

  • Odeabank Temsilcisi16 Aralık 2013

    Değerli müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. En kısa sürede müşterimize bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz, bankamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi www.odeabank.com.tr sitemizdeki “Bize Ulaşın” linki ile ya da 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Odea Bank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön